MENU

Календар ігор Чемпіонату Житомирщини з футболу 2017 року (Вища ліга)
Учасники:
1. СК «Коростень»
2. «Полісся» Городниця
3. ФК «Бердичів»
4. «Фортуна» Андрушівка
5. «Авангард» Новоград-Волинський
6. «Мал» Коростень
7. «Танкіст» Новогуйвинське - знялись після ІІ туру
8. «Звягель» Новоград-Волинський
9. «Будівельник» Гранітне
10. «Полісся» Ставки

І тур. 6 травня (субота)
«Мал» – «Авангард» 2:1 ­
«Будівельник» – «Полісся» (Г) 1:3
«Танкіст» – ФК «Бердичів» 0:1 - анульовано
«Фортуна» – «Полісся» (С) 0:3
«Звягель» – СК «Коростень» 1:4

ІІ тур. 13 травня (субота)
«Танкіст» – «Авангард» 2:3 - анульовано
«Фортуна» – «Будівельник» 0:1
«Звягель» – «Мал» 0:2 (08 липня)
СК «Коростень» – «Полісся» (Г) 3:1 (08 липня)
«Полісся» (С) – ФК «Бердичів» 3:0 (08 липня)

ІІІ тур. 20 травня (субота)
«Авангард» – «Полісся» (С) 1:4 (15 липня)
ФК «Бердичів» – СК «Коростень» 0:2 (15 липня) (Коростень)
«Полісся» (Г) – «Звягель» 2:1 (15 липня)
«Мал» – «Фортуна» 3:0 (17 червня)

ІV тур. 27 травня (субота)
«Фортуна» – «Авангард» 2:1
СК «Коростень» – «Будівельник» 3:2
«Полісся» (С) – «Мал» 0:1
ФК «Бердичів» – «Полісся» (Г) 1:4

V тур. 3 червня (субота)
«Авангард» – СК «Коростень» 1:1
«Полісся» (С) – «Звягель» 1:0
ФК «Бердичів» – «Фортуна» 3:2
«Мал» – «Будівельник» 0:0

VІ тур. 10 червня (субота)
«Авангард» – ФК «Бердичів» 0:0
«Полісся» (Г) – «Полісся» (С) 0:1 (22 липня)
«Мал» – СК «Коростень» 0:2 (23 липня)
«Будівельник» – «Звягель» 3:3 (22 липня)

Резервний день. 14 червня (середа)

VІІ тур. 17 червня (субота)
«Будівельник» – «Авангард» 1:0
«Фортуна» – «Полісся» (Г) 1:1 (29 липня)
«Звягель» – ФК «Бердичів» 1:1 (29 липня)
СК «Коростень» – «Полісся» (С) 2:0 (29 липня)

Резервний день. 21 червня (середа)

VІІІ тур. 24 червня (субота)
«Звягель» – «Авангард» 0:2
СК «Коростень» – «Фортуна» 1:2
ФК «Бердичів» – «Будівельник» 1:1
«Полісся» (Г) – «Мал» 6:0

ІХ тур. 1 липня (субота)
«Авангард» – «Полісся» (Г) 0:3
«Мал» – ФК «Бердичів» 3:1
«Будівельник» – «Полісся» (С) 1:5
«Фортуна» – «Звягель» 0:3

Резервний день. 05 липня (середа)

Резервний день. 08 липня (субота)
«Звягель» – «Мал» 0:2 (матч ІІ туру)
СК «Коростень» – «Полісся» (Г) 3:1 (матч ІІ туру)
«Полісся» (С) – ФК «Бердичів» 3:0 (матч ІІ туру)

Резервний день. 15 липня (субота)
«Авангард» – «Полісся» (С) 1:4 (матч ІІІ туру)
ФК «Бердичів» – СК «Коростень» 0:2 (матч ІІІ туру) (Коростень)
«Полісся» (Г) – «Звягель» 2:1 (матч ІІІ туру)

Резервний день. 22 липня (субота)
«Полісся» (Г) – «Полісся» (С) 0:1 (матч VІ туру)
«Будівельник» – «Звягель» 3:3 (матч VІ туру)

Резервний день. 23 липня (неділя)
«Мал» – СК «Коростень» 0:2 (матч VІ туру)

Резервний день. 29 липня (субота)
«Фортуна» – «Полісся» (Г) 1:1 (матч VІІ туру)
«Звягель» – ФК «Бердичів» 1:1 (матч VІІ туру)
СК «Коростень» – «Полісся» (С) 2:0 (матч VІІ туру)
Категорія: Футбол | Додав: fcbb (02-05-17)
Переглядів: 674 | Коментарі: 11
Всього коментарів: 111 2 »
0
11  
1. СК «Коростень» Коростень +6=1-1, 18:7, 19
2. «Полісся» Ставки +6=0-2, 17:5, 18
3. «Полісся» Городниця +5=1-2, 20:8, 16
4. «Мал» Коростень +5=1-2, 11:10, 16
5. «Будівельник» Гранітне +2=3-3, 10:15, 9
6. «Фортуна» Андрушівка +2=1-5, 7:16, 7
7. ФК «Бердичів» Бердичів +1=3-4, 7:16, 6
8. «Звягель» Новоград-Волинський +1=2-5, 9:15, 5
9. «Авангард» Новоград-Волинський +1=2-5, 6:13, 5

0
10  
1. «Полісся» Ставки +6=0-1, 17:3, 18
2. СК «Коростень» Коростень +5=1-1, 16:7, 16
3. «Мал» Коростень +5=1-2, 11:10, 16
4. «Полісся» Городниця +5=0-2, 19:7, 15
5. «Будівельник» Гранітне +2=3-3, 10:15, 9
6. «Фортуна» Андрушівка +2=0-5, 6:15, 6
7. «Авангард» Новоград-Волинський +1=2-5, 6:13, 5
8. ФК «Бердичів» Бердичів +1=2-4, 6:15, 5
9. «Звягель» Новоград-Волинський +1=1-5, 8:14, 4

0
9  
1. «Мал» Коростень +5=1-1, 11:8, 16
2. «Полісся» Городниця +5=0-1, 19:6, 15
3. «Полісся» Ставки +5=0-1, 16:3, 15
4. СК «Коростень» Коростень +4=1-1, 14:7, 13 
5. «Будівельник» Гранітне +2=2-3, 7:12, 8 
6. «Фортуна» Андрушівка +2=0-5, 6:15, 6 
7. «Авангард» Новоград-Волинський +1=2-5, 6:13, 5 
8. ФК «Бердичів» Бердичів +1=2-4, 6:15, 5 
9. «Звягель» Новоград-Волинський +1=0-5, 5:11, 3

0
8  
1. «Мал» Коростень +5=1-1, 11:8, 16
2. «Полісся» Ставки +4=0-1, 12:2, 12
3. «Полісся» Городниця +4=0-1, 17:5, 12
4. СК «Коростень» Коростень +3=1-1, 12:7, 10
5. «Будівельник» Гранітне +2=2-3, 7:12, 8
6. «Фортуна» Андрушівка +2=0-5, 6:15, 6
7. «Авангард» Новоград-Волинський +1=2-4, 5:9, 5
8. ФК «Бердичів» Бердичів +1=2-3, 6:13, 5
9. «Звягель» Новоград-Волинський +1=0-4, 4:9, 3

0
7  
1. «Мал» Коростень +4=1-1, 9:8, 13
2. «Полісся» Городниця +4=0-0, 16:2, 12
3. «Полісся» Ставки +3=0-1, 9:2, 9
4. «Будівельник» Гранітне +2=2-3, 7:12, 8
5. СК «Коростень» Коростень +2=1-1, 9:6, 7
6. «Фортуна» Андрушівка +2=0-5, 6:15, 6
7. ФК «Бердичів» Бердичів +1=2-2, 6:10, 5
8. «Авангард» Новоград-Волинський +1=2-4, 5:9, 5
9. «Звягель» Новоград-Волинський +1=0-3, 4:7, 3

0
6  
1. «Мал» Коростень +3=1-0, 6:1, 10
2. СК «Коростень» Коростень +2=1-0, 8:4, 7 
3. «Будівельник» Гранітне +2=1-2, 5:6, 7
4. «Полісся» Городниця +2=0-0, 7:2, 6  
5. «Полісся» Ставки +2=0-1, 4:1, 6  
6. ФК «Бердичів» Бердичів +1=1-1, 4:6, 4  
7. «Фортуна» Андрушівка +1=0-4, 4:11, 3  
8. «Авангард» Новоград-Волинський +0=2-3, 3:6, 2  
9. «Звягель» Новоград-Волинський +0=0-2, 1:5, 0

0
5  
1. СК «Коростень» Коростень +2=1-0, 8:4, 7 
2. «Мал» Коростень +2=1-0, 3:1, 7 
3. «Полісся» Городниця +2=0-0, 7:2, 6 
4. «Полісся» Ставки +2=0-1, 4:1, 6 
5-6. «Будівельник» Гранітне +1=1-2, 4:6, 4 
5-6. ФК «Бердичів» Бердичів +1=1-1, 4:6, 4 
7. «Фортуна» Андрушівка +1=0-3, 4:8, 3 
8. «Авангард» Новоград-Волинський +0=2-2, 3:5, 2 
9. «Звягель» Новоград-Волинський +0=0-2, 1:5, 0

0
4  
1. СК «Коростень» Коростень +2=1-0, 8:4, 7
2. «Мал» Коростень +2=1-0, 3:1, 7
3. «Полісся» Городниця +2=0-0, 7:2, 6
4. «Полісся» Ставки +2=0-1, 4:1, 6
5. «Будівельник» Гранітне +1=1-2, 4:6, 4
6. ФК «Бердичів» Бердичів +1=0-1, 4:6, 3
7. «Фортуна» Андрушівка +1=0-3, 4:8, 3
8. «Авангард» Новоград-Волинський +0=1-2, 3:5, 1
9. «Звягель» Новоград-Волинський +0=0-2, 1:5, 0

0
3  
1. «Полісся» Городниця +2=0-0, 7:2, 6
2. СК «Коростень» Коростень +2=0-0, 7:3, 6
3. «Мал» Коростень +2=0-0, 3:1, 6
4. «Полісся» Ставки +1=0-1, 3:1, 3
5. «Будівельник» Гранітне +1=0-2, 4:6, 3
6. «Фортуна» (Андрушівка) +1=0-2, 2:5, 3
7. «Авангард» Новоград-Волинський +0=0-2, 2:4, 0
8-9. ФК «Бердичів» Бердичів +0=0-1, 1:4, 0
8-9. «Звягель» Новоград-Волинський +0=0-1, 1:4, 0

0
2  
1. СК «Коростень» Коростень +1=0-0, 4:1, 3
2. «Полісся» Ставки +1=0-0, 3:0, 3
3. «Полісся» Городниця +1=0-0, 3:1, 3
4. «Мал» Коростень +1=0-0, 2:1, 3
5. ФК «Бердичів» Бердичів +1=0-0, 1:0, 3
6. «Авангард» Новоград-Волинський +1=0-1, 4:4, 3
7. «Будівельник» Гранітне +1=0-1, 2:3, 3
8. «Танкіст» Новогуйвинське +0=0-2, 2:4, 0
9. «Звягель» Новоград-Волинський +0=0-1, 1:4, 0
10. «Фортуна» (Андрушівка) +0=0-2, 0:4, 0

1-10 11-11
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]