MENU

Календар Чемпіонату Житомирської області з футболу 2016 року серед команд Вищої ліги
1. СК "Коростень" (Коростень) 
2. "Мал" Коростень (Коростень) 
3. "Авангард" (Новоград-Волинський) 
4. "Звягель"  (Новоград-Волинський) 
5. "Полісся" (Олевськ)
6. "Фортуна" (Андрушівка)
7. ФК "Бердичів"
8. "Полісся" (Городниця) 
9. "Полісся" (Житомир)
10. "ЖитомирПлюс" (Житомир)*

1 тур 14.05.16

1 17:00 СК "Коростень" - "Полісся" (Г) 0:0 (06.07.16)
2 17:00 "Фортуна" (А) - "Авангард" (Н-В) 4:0
3 17:00 "Звягель" (Н-В) - ФК "Бердичів" 1:3
4 17:00 "Полісся" (О) - "Мал" (К) 2:1
5 17:00 "Полісся" (Ж) -  ФК "Житомир" 7:0

2 тур 21.05.16

6 17:00 ФК "Житомир" -  СК "Коростень" 0:7
7 17:00 "Полісся" (Г) - "Авангард" (Н-В) 1:2 (09.07.16)
8 17:00 "Фортуна" (А) - ФК "Бердичів" 1:1
9 17:00 "Звягель" (Н-В) - "Полісся" (О) 0:0
10 17:00 "Мал" (К) - "Полісся" (Ж) 2:1

3 тур 28.05.16

11 16:00 "Авангард" (Н-В) - СК "Коростень" 1:1
12 16:00 ФК "Бердичів" - "Полісся" (Г) 0:1
13 17:00 "Полісся" (О) - "Фортуна" (А) 0:4
14 17:00 "Полісся" (Ж) - "Звягель" (Н-В) 2:0 (09.07.16)
15 17:00 "Мал" (К) - "ЖитомирПлюс" (Ж) 12:0

4 тур 4.06.16

16 13:00 "ЖитомирПлюс" (Ж) - "Авангард" (Н-В) 1:6
17 17:00 СК "Коростень" - ФК "Бердичів" 2:0
18 17:00 "Полісся" (Г) - "Полісся" (О) 3:0
19 17:00 "Фортуна" (А) - "Полісся" (Ж) 1:1
20 17:00 "Звягель" (Н-В) - "Мал" (К) 1:4

5 тур 11.06.16

21 16:00 ФК "Бердичів" - "Авангард" (Н-В) 4:1
22 17:00 "Полісся" (О) - СК "Коростень" 0:3
23 13:00 "Полісся" (Ж) - "Полісся" (Г) 1:0
24 17:00 "Мал" (К) - "Фортуна" (А) 1:3
25 17:00 "Звягель" (Н-В) - "ЖитомирПлюс" (Ж) 14:0

6 тур 18.06.16

26 15:00 "ЖитомирПлюс" (Ж) - ФК "Бердичів" 0:16
27 17:00 "Авангард" (Н-В) - "Полісся" (О) 4:0
28 17:00 СК "Коростень" - "Полісся" (Ж) 1:0
29 17:00 "Полісся" (Г) - "Мал" (К) 3:4 (22.06.16)
30 17:00 "Фортуна" (А) - "Звягель" (Н-В) 3:3

7 тур 25.06.16

31 17:00 "Полісся" (О) - ФК "Бердичів" 0:3 (26.06.16) (Бердичів)
32 11:00 "Полісся" (Ж) - "Авангард" (Н-В) 2:4
33 17:00 "Мал" (К) - СК "Коростень" 0:1 (09.07.16)
34 17:00 "Звягель" (Н-В) - "Полісся" (Г) 1:0
35 17:00 "Фортуна" (А) - "ЖитомирПлюс" (Ж) 3:0 (неявка)

8 тур 02.07.16

36 17:00 "ЖитомирПлюс" (Ж) - "Полісся" (О) 0:3 (неявка) (Олевськ)
37 17:00 ФК "Бердичів" - "Полісся" (Ж) 3:0
38 17:00 "Авангард" (Н-В) - "Мал" (К) 3:4
39 17:00 СК "Коростень" - "Звягель" (Н-В) 2:1
40 17:00 "Полісся" (Г) - "Фортуна" (А) 1:1

06.07.16 РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ

1 17:00 СК "Коростень" - "Полісся" (Г) 0:0

09.07.16 РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ

7 17:00 "Полісся" (Г) - "Авангард" (Н-В) 1:2
14 17:00 "Полісся" (Ж) - "Звягель" (Н-В) 2:0
33 17:00 "Мал" (К) - СК "Коростень" 0:1

9 тур 16.07.16

41 17:00 "Полісся" (Ж) - "Полісся" (О) 4:1
42 17:00 "Мал" (К) - ФК "Бердичів" 0:2
43 17:00 "Звягель" (Н-В) - "Авангард" (Н-В) 2:1
44 17:00 "Фортуна" (А) - СК "Коростень" 0:1
45 17:00 "Полісся" (Г) - "ЖитомирПлюс" (Ж) 3:0 (неявка)

ДО ПРОВЕДЕННЯ ОСТАННЬОГО ТУРУ ВСІ ІГРИ ПОВИННІ БУТИ ЗІГРАНІ У РЕЗЕРВНІ ДНІ.
* Після ІІ туру ФК "Житомир" змінив назву на "ЖитомирПлюс" Житомир
Категорія: Футбол | Додав: fcbb (12-05-16)
Переглядів: 545 | Коментарі: 14
Всього коментарів: 141 2 »
0
13  
1. СК "Коростень" Коростень +6=2-0, 11:2, 20 
2. ФК "Бердичів" Бердичів +5=1-2, 16:6, 16 
3. "Фортуна" Андрушівка +3=4-1, 17:8, 13 
4. "Мал" Коростень +4=0-4, 16:16, 12
5. "Полісся" Житомир +3=1-4, 11:12, 10 
6. "Авангард" Новоград-Волинський +3=1-4, 16:18, 10 
7. "Полісся" Городниця +2=2-4, 9:9, 8 
8. "Звягель" Новоград-Волинський +2=2-4, 9:15, 8
9. "Полісся" Олевськ +1=1-6, 3:22, 4

0
12  
1. СК "Коростень" Коростень +7=2-0, 18:2, 23
2. ФК "Бердичів" Бердичів +6=1-2, 32:6, 19
3. "Фортуна" Андрушівка +4=4-1, 20:8, 16
4. "Мал" Коростень +5=0-4, 28:16, 15
5. "Полісся" Житомир +4=1-4, 18:12, 13
6. "Авангард" Новоград-Волинський +4=1-4, 22:19, 13
7. "Звягель" Новоград-Волинський +3=2-4, 23:15, 11
8. "Полісся" Городниця +3=2-4, 12:9, 11
9. "Полісся" Олевськ +2=1-6, 6:22, 7
10. "ЖитомирПлюс" Житомир +0=0-9, 1:71, 0

0
11  
1. СК "Коростень" Коростень +6=2-0, 17:2, 20  
2. ФК "Бердичів" Бердичів +5=1-2, 30:6, 16  
3. "Фортуна" Андрушівка +4=4-0, 20:7, 16  
4. "Мал" Коростень +5=0-3, 28:14, 15  
5. "Авангард" Новоград-Волинський +4=1-3, 21:17, 13  
6. "Полісся" Житомир +3=1-4, 14:11, 10 
7. "Звягель" Новоград-Волинський +2=2-4, 21:14, 8  
8. "Полісся" Городниця +2=2-4, 9:9, 8  
9. "Полісся" Олевськ +2=1-5, 5:18, 7  
10. "ЖитомирПлюс" Житомир +0=0-8, 1:68, 0

0
10  
1. СК "Коростень" Коростень +5=2-0, 16:2, 17 
2. ФК "Бердичів" Бердичів +5=1-2, 30:6, 16 
3. "Фортуна" Андрушівка +4=4-0, 20:7, 16 
4. "Мал" Коростень +5=0-2, 28:13, 15 
5. "Авангард" Новоград-Волинський +3=1-3, 19:16, 10 
6. "Звягель" Новоград-Волинський +2=2-3, 21:12, 8 
7. "Полісся" Городниця +2=2-3, 8:7, 8 
8. "Полісся" Житомир +2=1-4, 12:11, 7 
9. "Полісся" Олевськ +2=1-5, 5:18, 7 
10. "ЖитомирПлюс" Житомир +0=0-8, 1:68, 0

0
9  
1. ФК "Бердичів" Бердичів +5=1-2, 30:6, 16
2. СК "Коростень" Коростень +5=1-0, 16:2, 16
3. "Фортуна" Андрушівка +4=4-0, 20:7, 16
4. "Мал" Коростень +5=0-2, 28:13, 15
5. "Авангард" Новоград-Волинський +3=1-3, 19:16, 10
6. "Звягель" Новоград-Волинський +2=2-3, 21:12, 8
7. "Полісся" Житомир +2=1-4, 12:11, 7
8. "Полісся" Городниця +2=1-3, 8:7, 7
9. "Полісся" Олевськ +2=1-5, 5:18, 7
10. "ЖитомирПлюс" Житомир +0=0-8, 1:68, 0

0
8  
1. "Фортуна" Андрушівка +4=3-0, 19:6, 15 
2. ФК "Бердичів" Бердичів +4=1-2, 27:6, 13
3. СК "Коростень" Коростень +4=1-0, 14:1, 13 
4. "Мал" Коростень +4=0-2, 24:10, 12 
5. "Авангард" Новоград-Волинський +3=1-2, 16:12, 10 
6. "Звягель" Новоград-Волинський +2=2-2, 20:10, 8
7. "Полісся" Житомир +2=1-3, 12:8, 7 
8. "Полісся" Городниця +2=0-3, 7:6, 6 
9. "Полісся" Олевськ +1=1-5, 2:18, 4 
10. "ЖитомирПлюс" Житомир +0=0-7, 1:65, 0

0
7  
1. СК "Коростень" Коростень +4=1-0, 14:1, 13
2. "Фортуна" Андрушівка +3=3-0, 16:6, 12
3. ФК "Бердичів" Бердичів +3=1-2, 24:6, 10
4. "Мал" Коростень +3=0-2, 20:7, 9
5. "Полісся" Житомир +2=1-2, 10:4, 7
6. "Авангард" Новоград-Волинський +2=1-2, 12:10, 7
7. "Полісся" Городниця +2=0-1, 4:1, 6
8. "Звягель" Новоград-Волинський +1=2-2, 19:10, 5
9. "Полісся" Олевськ +1=1-4, 2:15, 4
10. "ЖитомирПлюс" Житомир +0=0-6, 1:62, 0

0
6  
1. "Фортуна" Андрушівка +3=2-0, 13:3, 11
2. СК "Коростень" Коростень +3=1-0, 13:1, 10 
3. "Мал" Коростень +3=0-2, 20:7, 9 
4. "Полісся" Житомир +2=1-1, 10:3, 7 
5. ФК "Бердичів" Бердичів +2=1-2, 8:6, 7 
6. "Полісся" Городниця +2=0-1, 4:1, 6 
7. "Звягель" Новоград-Волинський +1=1-2, 16:7, 4 
8. "Авангард" Новоград-Волинський +1=1-2, 8:10, 4 
9. "Полісся" Олевськ +1=1-3, 2:11, 4 
10. "ЖитомирПлюс" Житомир +0=0-5, 1:46, 0

0
5  
1. "Мал" Коростень +3=0-1, 19:4, 9
2. "Фортуна" Андрушівка +2=2-0, 10:2, 8
3. СК "Коростень" Коростень +2=1-0, 10:1, 7
4. "Полісся" Городниця +2=0-0, 4:0, 6
5. "Полісся" Житомир +1=1-1, 9:3, 4
6. "Авангард" Новоград-Волинський +1=1-1, 7:6, 4
7. ФК "Бердичів" Бердичів +1=1-2, 4:5, 4
8. "Полісся" Олевськ +1=1-2, 2:8, 4
9. "Звягель" Новоград-Волинський +0=1-2, 2:7, 1
10. "ЖитомирПлюс" Житомир +0=0-4, 1:32, 0

1-10 11-14
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]