MENU

Календар ігор Вищої ліги Чемпіонату Бердичівщини з футзалу 2018 року

Учасники: "Штурм", "Дніпровуд", "Прогрес", "Верам", МФК "Ехо", "Ортек", "Спортікс", "EastWest"

1 тур. 13 січня (субота)

14.50 Урочисте відкриття. "Спортікс" - "Прогрес"  3-2

15.40. "Верам" - МФК "Ехо"  3-1

16.30. "Дніпровуд" - "Ортек" 4-7

17.20. "Штурм" - "EastWest" 2-1

2 тур. 14 січня (неділя)

14.50. "Дніпровуд" - МФК "Ехо" 8-1

15.40. "Спортікс" - "EastWest" 0-2

16.30. "Штурм" - "Верам" 10-0

17.20. "Ортек" - "Прогрес" 2-1

3 тур. 20 січня (субота)

14.50. МФК "Ехо" - "Ортек"  1-5

15.40. "Прогрес" - "Штурм" 2-9

16.30. "EastWest" - "Дніпровуд" 5-4

17.20. "Верам" - "Спортікс" 2-7

4 тур. 21 січня (неділя)

14.50. "Дніпровуд" - "Спортікс" 4-3

15.40. "Ортек" - "EastWest" 2-1

16.30. "Прогрес" - "Верам" 3-1

17.20. "Штурм" - МФК "Ехо" 10-4

5 тур. 27 січня (субота)

14.50. Верам - Ортек 2-8

15.40. Штурм - Спортікс 12-4

16.30. МФК "Ехо" - EastWest 0-7

17.20. Прогрес - Дніпровуд 2-4

6 тур. 28 січня (неділя)

14.50. EastWest - Верам 8-2

15.40. Дніпровуд - Штурм 1-4

16.30. Спортікс - Ортек 4-5

17.20. МФК "Ехо" - Прогрес 0-5

7 тур. 3 лютого (субота)

14.50. Спортікс - МФК "Ехо" 9-2

15.40. Верам - Дніпровуд 3-0

16.30. Прогрес - EastWest 1-4

17.20. Штурм - Ортек 4-5

8 тур. 4 лютого (неділя)

14.50. МФК "Ехо" - "Спортікс" 1-6

15.40. Дніпровуд - Верам 9-0

16.30. EastWest - Прогрес 3-1

17.20. Ортек - Штурм 3-1

9 тур. 10 лютого (субота)

14.50. Верам - EastWest 0-11

15.40. Штурм - Дніпровуд 5-1

16.30. Ортек - Спортікс 5-1

17.20. Прогрес - МФК "Ехо" 1-2

10 тур. 11 лютого (неділя)

14.50. Ортек - Верам 3-1

15.40. Спортікс - Штурм 2-4

16.30. EastWest - МФК "Ехо" 6-1

17.20. Дніпровуд - Прогрес 4-1

11 тур. 17 лютого (субота)

14.50. Спортікс - Дніпровуд 2-4

15.40. EastWest - Ортек 2-1

16.30. Верам - Прогрес 5-3

17.20. МФК "Ехо" - Штурм" 3-7

12 тур. 18 лютого (неділя)

14.50. Ортек - МФК "Ехо" 9-1

15.40. Штурм - Прогрес 3-0

16.30. Дніпровуд - EastWest 1-2

17.20. Спортікс - Верам 3-5

13 тур. 24 лютого (субота)

14.00. МФК "Ехо" - "Дніпровуд" 1-2

14.50. EastWest - Спортікс 5-4

15.40. Верам - Штурм 4-10

16.30. Прогрес - Ортек 2-4

14 тур. 25 лютого (неділя)

11.30. Прогрес - Спортікс 5-6

12.20. МФК "Ехо" - Верам 0-3

13.10. Ортек - Дніпровуд 4-2

14.00. EastWest - Штурм 5-4

15.00. Урочисте закриття турніру

Категорія: Футзал | Додав: fcbb (12-01-18)
Переглядів: 461 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
0
1  
Підсумкова таблиця.
1. "Ортек" +13=0-1, 63:27, 39
2. "East West" +12=0-2, 62:23, 36
3. "Штурм" +11=0-3, 85:35, 33
4. "Дніпровуд" +7=0-7, 48:40, 21
5. "Спортікс" +5=0-9, 54:58, 15
6. "Верам" +5=0-9, 31:76, 15
7. "Прогрес" +2=0-12, 29:50, 6
8. МФК "Ехо" +1=0-13, 18:81, 3

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]