MENU

Результати Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу. Перша ліга

І тур. 14.01

09.00. "Арсенал" с. Гардишівка - "Фортуна" смт. Великі Коровинці 8-4

10.50. "Сав-Транс" Бердичів - ФК "Хажин" 2-4

11.40. "Прогрес" Бердичів" - "Олімпік" с. Терехове 6-2

11.30. "Ортек" м. Бердичів - "Леон" м. Бердичів 2-2

12.20. "SWS-Бердичів" м. Бердичів - "SEM UNITED" с. Семенівка 2-5

13.10. "ТРИ ВЕДМЕДІ" м. Бердичів - "AYAS" м. Бердичів 2-7

2 тур. 15.01

09.00. ФК "Хажин" - "Арсенал" 4-3

09.50. "Прогрес" - "AYAS" 2-1

10.40. "Сав-Транс" - "Фортуна" 9-0

11.30. "Три Ведмеді" - "Олімпік" 0-6

12.20. "Ортек" - "SEM UNITED" 3-3

13.10. "SWS-Бердичів" - "Леон" 5-3

3 тур. 21.01

9-00 "Арсенал" - "AYAS" 2-0
9-50 ФК"ХАжин" - "Doorwood" 8-3
10-40 "Прогрес" - "Sem United" 4-2
11-30 "Сав-Транс" - "Олімпік" 3-2
12-20 "Три Ведмеді"- "Леон" 1-7
13-10 "Ортек" - "SWS" 2-1
14-00 "Doorwood" - "Фортуна" 0-14

4 тур. 22.01

9-00 "Doorwood" - "Три Ведмеді" 5-5
9-50 "AYAS" - "Олімпік" 4-2
10-40 "ФК"Хажин" - "Sem United" 3-5
11-30 "Прогрес" - "Леон" 4-1
12-20 "Сав-Транс" - "SWS" 2-4
13-10 "Фортуна" - "Ортек" 3-5
14-00 "Арсенал" - "Doorwood" 10-3

5 тур. 28.01
9-00 "Олімпік" - "Арсенал" 4-1
9-50 "Doorwood" - "Sem United" 2-7
10-40 "AYAS" - "Леон" 3-3
11-30 "Прогрес" - "Ортек" 2-0
12-20 "Сав-Транс"- "Три Ведмеді" 2-1
13-10 "ФК"Хажин" - "SWS" 1-4

6 тур. 29.01
9-00 "Фортуна" - "Олімпік" 8-1
9-50 "Sem United" - "Арсенал" 7-2
10-40 "Doorwood" - "SWS" 1-7
11-30 "AYAS" - "Ортек" 2-3
12-20 "ФК"Хажин" - "Три Ведмеді" 4-0
13-10 "Прогрес" - "Сав-Транс" 0-2

7 тур. 04.02

09.00. DOORWOOD – Прогрес 0-3

09.50. SEMUNITED – FORTUNA 4-2

10.40. ОРТЕК – Олімпік 5-0

11.30. САВ-ТРАНС – Арсенал 5-6

12.20. SWS-Бердичів – AYAS 2-1

13.10. ФК Хажин – Леон 4-4

8 тур. 05.02

09.00. Арсенал – Три Ведмеді 1-4

09.50. САВ-ТРАНС – ОРТЕК 1-0

10.40. SWS-Бердичів – Прогрес 3-3

11.30. Леон – SEMUNITED 5-1

12.20. DOORWOOD – Олімпік 6-4

13.10. AYAS - FORTUNA 4-3

9 тур. 11.02
09-00 Арсенал – Ортек 0-1
09-50 САВ-ТРАНС – Sem United 4-2
10-40 Три Ведмеді – SWS-Бердичів 1-4
11-30 Хажин – Прогрес 1-5
12-20 Леон – Фортуна 10-3
13-10 DOORWOOD - AYAS 2-8

10 Тур.12.02

09-00. Арсенал - Прогрес 4-2

09-50. Леон - DOORWOOD 11-3

10-40. Три Ведмеді - SEMUNITED 0-1

11-30. SWS-Бердичів – Фортуна 3-0

12-20. САВ-Транс –AYAS 1-5

13-10. Олімпік – ФК Хажин 5-3

11 тур. 18.02

09.00 "Арсенал" - "Леон" 2-3

09.50. Три Ведмеді - Прогрес 1-2

10.40. Ортек - DOORWOOD 6-2

11.30. SEMUNITED - Олімпік 2-3

12.20. ФК "Хажин" - AYAS 1-3

12 тур. 19.02

09.00. Сав-Транс - Леон 0-1

09.50. Ортек - ФК "Хажин 3-1

10.40. Три Ведмеді - Фортуна 3-0

11.30. SWS-Бердичів - Олімпік 8-2

13 тур. 25.02

09.00. Сав-Транс - DOORWOOD 17-3

ФК "Хажин" - "Фортуна" +:-

09.50. Три Ведмеді - Ортек 1-2

10.40. Олімпік - Леон 3-3

26.02

Прогрес - Фортуна +:-

09.00. Арсенал - SWS-Бердичів 3-2

09.50. SEMUNITED - AYAS 1-3

Категорія: Футзал | Додав: fcbb (15-01-17)
Переглядів: 561
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]