MENU

Календар ігор Вищої та Першої ліги Чемпіонату Бердичівщини з футзалу 2016

Календар ігор

Чемпіонату Бердичівщини з  футзалу 2016 року серед чоловіків за підтримки Голови Житомирської обласної ради Лабунської А.В.

Вища ліга

Перша ліга

1

«Фаворит» К-2  м.Бердичів

1

 «Арсенал» м.Бердичів

2

ФК «Озадівка» с. Озадівка

2

«Поліський Партизан» с.Радянське

3

 «Дніпровуд» м. Бердичів

3

 «Леон» м.Бердичів

4

«East West» м. Бердичів

4

«Червона гора» м. Бердичів

5

ТОВ Комплекс Екологічних споруд м.Бердичів

5

«Фокстрот» с. Райки

6

«Штурм»- 26та ОАБ м.Бердичів

6

«Укроп» м. Бердичів

7

«Адреналін» м.Бердичів

7

«SWS» м. Бердичів

8

 «Хмельовик» с. Рея

8

«Спортінг» м. Бердичів

9

 «Енерджі» м.Бердичів

9

«Прогрес» м. Бердичів

10

«Патріот» м. Бердичів

10

«Арсенал» с. Гардишівка

 

Вища ліга

1 тур

26 березня 2016 року (субота)

 

Перша ліга

1 тур

26 березня 2016 року (субота)

 

1

13.10

ФК «Озадівка» - «Енерджі» 4-6

1

9.00

«Арсенал» Б - «Арсенал» Г 4-2

 

2

14.00

«Фаворит-2К» – «Патріот» 12-0

2

9.50

«Леон»- «Спортінг» 2-1

 

3

14.50

«Штурм» - «ТОВ КЕС» 12-2

3

10.40

«Червона гора» - «SWS» 3-6

 

4

15.40

«East West» - «Адреналін» 4-1

4

11.30

«Фокстрот»- «Укроп» 5-8

 

5

16.30

«Дніпровуд» - «Хмельовик» 6-2

5

12.20

«Поліський партизан» - «Прогрес» 2-8

 

 

Вища ліга

2 тур

27 березня 2016 (неділя)

 

Перша ліга

2 тур

27 березня 2016 (неділя)

 

1

13.10

ТОВ КЕС - «Патріот»» +:-

1

9.00

«Червона гора» -«Укроп» -:+

 

2

14.00

«Фаворит-2К»  – «Енерджі» 9-1

2

9.50

«Фокстрот» - «Арсенал» Г 3-4

 

3

14.50

«ФК «Озадівка» - «Хмельовик» 4-2

3

10.40

«Поліський партизан» - «Спортінг» 2-6

 

4

15.40

«Дніпровуд»- «Адреналін» 6-2

4

11.30

«Арсенал» Б - «Прогрес» 1-5

 

5

16.30

«East West» - «Штурм» 0-7

5

12.20

«Леон» - «SWS» 0-1

 

                   

 

Вища ліга

3 тур

2 квітня 2016 року(субота)

Перша ліга

3 тур

2 квітня 2016 року(субота)

 

 

 

1

 

12.20

 

«Фаворіт 2К» - «Хмельовик» 13-2

 

1

 

 

«Червона гора»- «Арсенал» Г -:+

2

13.10

ФК «Озадівка» - «Адреналін» -:+

2

9.00

«Фокстрот» - «Прогрес» 5-5

3

14.00

ТОВ КЄС – «Енерджі» 1-8

3

9.50

«Поліський партизан» - «SWS» -:+

4

16.30

«Дніпровуд» - «Штурм»  1-5

4

10.40

 «Арсенал »Б - «Спортінг» 4-5

5

 

«East West» - «Патріот» +:-

5

11.30

«Леон» - «Укроп» 1-12

Вища ліга

4 тур

3 квітня 2016 року (неділя)

Перша ліга

4 тур

3 квітня 2016 року (неділя)

1

12.20

«Хмельовик» - ТОВ КЄС 6-2

1

 

«Прогрес» -«Червона Гора» +:-

2

13.10

«Енерджі» - «East West» 5-4

2

9.00

«Арсенал» Г – «Леон» 3-3

3

14.00

«Штурм»- ФК «Озадівка» 6-4

3

9.50

«Укроп» -«Поліський Партизан»  +:-

4

14.50

«Адреналін»- «Фаворит-2К» 6-5

4

10.40

«Спортінг» - «Фокстрот» 5-2

5

 

 «Патріот» - «Дніпровуд»

5

11.30

«SWS» - «Арсенал» Б 4-2

Виша ліга

5 тур

9 квітня 2016 року (субота)

Перша ліга

5 тур

9 квітня 2016 року (субота)

1

12.20

«Енерджі»- «Дніпровуд» 2-6

1

 

«Спортінг» - «Червона гора» +:-

2

13.10

«Адреналін» - ТОВ КЕС 11-1

2

9.00

«Арсенал» Г – «Поліський Партизан» +:-

3

14.00

 «Хмельовик» - «East West» 7-5

3

9.50

Укроп» - «Арсенал» Б 7-5

4

14.50

 «Штурм» - «Фаворит-2К»  5-2

4

10.40

«SWS» - «Фокстрот» 10-3

5

 

 «Патріот» - ФК «Озадівка» -:+

5

11.30

«Прогрес» - «Леон» 2-1

Категорія: Футзал | Додав: fcbb (24-03-16)
Переглядів: 972
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]