MENU

Календар ігор Першого етапу Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу 2016 року

Група А

Група Б

1

«Фаворит»К-2 м.Бердичів

1

ФК «Хажин» с. Хажин

2

ФК «Озадівка» с. Озадівка

2

«Хмельовик» с. Рея

3

«Фокстрот» с. Райки

3

«Штурм» -26та ОАБ м. Бердичів

4

«Дніпровуд» м. Бердичів

4

«Енерджі» м. Бердичів

5

«East West» м. Бердичів

5

«Адреналін» м. Бердичів

6

«Червона гора» м. Бердичів

6

«Арсенал» с. Гардишівка

7

«Арсенал» м. Бердичів

7

«Укроп» м. Бердичів

8

«Фенікс» м. Бердичів

8

ФК «Колос» с. Кикишівка

9

ТОВ Комплекс Екологічних споруд м. Бердичів

9

«Спортінг» м. Бердичів

10

Sem United с. Семенівка

10

«SWS» м. Бердичів

11

«Поліський партизан» с. Радянське

11

«Прогрес» м. Бердичів

12

«Леон» м. Бердичів

12

«Патріот» м. Бердичів

13

БВК-70 м. Бердичів

13

«Вікнарьов» м. Бердичів

КАЛЕНДАР ІГОР

1 ігровий день

23 січня 2016 року (субота)

2 ігровий день

24 січня 2016 року (неділя)

1

9.00

«Хмельовик» - ФК «Колос» 8-2

1

9.00

ФК «Хажин» - «Укроп» 1-7

2

9.50

«Штурм» - «Укроп» 13-0

2

9.50

ФК «Озадівка» - ТОВ КЕС 15-3

3

10.40

«Арсенал» Г - «Прогрес» 3-3

3

10.40

«Червона Гора» – «Леон» 4-6

4

11.30

«Адреналін» - «SWS» 4-1

4

11.30

«Фокстрот» - Sem United 14-0

5

12.20

«Фаворит» К-2 – «Фенікс» 8-2

5

12.20

«Хмельовик» - «Спортінг» 3-1

6

13.10

«Арсенал» Б –«БВК-70» 6-2

6

13.10

«Арсенал» Г – «Вікнарьов» 10-1

7

14.00

«Вікнарьов» - «Патріот» 0-4

7

14.00

«Адреналін» - «Патріот» 6-3

8

14.50

«Енерджі» - «Спортінг» 6-6

8

14.50

«Штурм» - «SWS» 4-3

9

15.40

«East West» - «Поліський Партизан» 8-1

9

15.40

«Енерджі» - «Прогрес» 6-2

3 ігровий день

30 січня 2016 року (субота)

4 ігровий день

31 січня 2016 року (неділя)

1

9.00

"Фенікс" - Sem United 15-2

1

9.00

ФК "Колос" - "Спортінг" 3-5

2

9.50

"Фаворит-2К" - ТОВ КЕС 9-1

2

9.50

ФК "Озадівка" - "Леон" 7-4

3

10.40

«Енерджі»  - «Вікнарьов» 9-3

3

10.40

«Фокстрот" - "БВК-70" 7-2

4

11.30

«Адреналін» - «Арсенал» Г 4-3

4

11.30

«Фаворит-2К» - Sem United 17-2

5

12.20

"Хмельовик" - "Прогрес" 7-2

5

12.20

ФК "Хажин" - «SWS» 4-5

6

13.10

«Червона гора" - "Арсенал" Б 3-6

6

13.10

«Штурм" - "Патріот" 10-6

7

14.00

"Дніпровуд" - "Леон" 7-2

7

14.00

«Фенікс" - "Поліський партизан" 2-3

8

14.50

«East West» - "БВК-70" 7-4

8

14.50

"Дніпровуд" - "Арсенал" Б 13-2

9

15.40

«Фокстрот» - «Поліський Партизан» 4-3

9

15.40

«East West» - Червона гора 5-2

5 ігровий день

06 лютого 2016 року (субота)

6 ігровий день

7лютого 2016 року (неділя)

1

9.00

ФК «Озадівка» - «Арсенал» Б 23-4

1

9.00

«Спортінг» - «Прогрес» 7-3

2

9.50

«Хмельовик» - «Вікнарьов» 8-4

2

9.50

«Фенікс» - «БВК-70» 7-1

3

10.40

ФК «Колос» - «Прогрес» 3-5

3

10.40

ТОВ КЕС - «Леон» 5-3

4

11.30

«Штурм» - «Арсенал» Г 11-1

4

11.30

 «Sem United» - «Поліський Партизан» 2-16

5

12.20

ФК «Хажин» - «Патріот» 2-5

5

12.20

ФК «Колос» - «Вікнарьов» 5-4

6

13.10

«Укроп» - «SWS» 3-2

6

13.10

ФК «Хажин» - «Арсенал» Г 2-5

7

14.00

 «Адреналін» - «Енерджі» 10-2

7

14.00

«Укроп» - «Патріот» 7-8

8

14.50

«Фокстрот» - «Червона Гора» 1-6

8

14.50

«Хмельовик» - «Адреналін» 2-6

9

15.40

«Дніпровуд» - «East West» 1-0

9

15.40

«Штурм» - «Енерджі» 6-1

7 ігровий день

13 лютого 2016 року (субота)

8 ігровий день

14 лютого 2016 року (неділя)

1

9.00

 «Укроп» - «Арсенал» Г 6-2

1

9.00

«Поліський Партизан» - «БВК-70» 9-5

2

9.50

ФК «Хажин» - «Енерджі» 3-5

2

9.50

ФК «Колос» - «Адреналін» 0-8

3

10.40

«Sem United» - «БВК-70» 2-3

3

10.40

ФК «Озадівка» - «Фокстрот» 6-3

4

11.30

ТОВ КЕС - «Арсенал» Б 11-0

4

11.30

«Спортінг» - «Вікнарьов» 4-5

5

12.20

«Фенікс» - «Червона Гора» 2-6

5

12.20

«Фаворит-2К» - «Леон» 8-2

6

13.10

«Фаворит-2К» - «Поліський Партизан» 14-1

6

13.10

«Хмельовик» - «Штурм» 1-3

7

14.00

«Фокстрот» - «Дніпровуд» 1-8

7

14.00

«Фенікс» - «Дніпровуд» 0-8

8

14.50

«SWS» - «Патріот» +:-

8

14.50

ТОВ КЕС - «East West» -:+

9

15.40

ФК «Озадівка» - «East West» 8-3

9

15.40

«Sem United» - «Червона Гора» 1-14

9 ігровий день

20 лютого 2016 року (субота)

10 ігровий день

21 лютого 2016 року (неділя)

1

9.00

ФК «Хажин» - «Хмельовик» 4-5

1

9.00

ФК «Колос» -ФК «Хажин» 2-6

2

9.50

«Фенікс» - ФК «Озадівка» 2-14

2

9.50

«Поліський Партизан» - «Червона Гора»

6-9

3

10.40

«Фаворит-2К»  - «БВК-70» 17-1

3

10.40

«Леон» - «Арсенал» Б 4-5

4

11.30

ТОВ КЕС - «Фокстрот» 8-3

4

11.30

«Sem United» - «Дніпровуд» 0-15

5

12.20

ФК «Колос» - «Штурм» 4-4

5

12.20

«Укроп» - «Хмельовик» 3-6

6

13.10

«Прогрес» - «Вікнарьов» 4-4

6

13.10

«Спортінг» - «Штурм» 3-4

7

14.00

«SWS» - «Арсенал» Г 4-5

7

14.00

«Патріот» - «Арсенал» Г 5-3

8

14.50

«Укроп» - «Енерджі» 3-1

8

14.50

«Прогрес» -«Адреналін» 3-7

9

15.40

«Спортінг» - «Адреналін» 1-6

9

15.40

«SWS» - "Енерджі" 1-5

11 ігровий день

27 лютого 2016 року (субота)

12 ігровий день

28 лютого 2016 року (неділя)

1

9.00

«Sem United» - ФК «Озадівка» 2-17

1

9.00

«Спортінг» - ФК «Хажин» 11-3

2

9.50

ТОВ КЕС - «Фенікс» 3-0

2

9.50

«Укроп» - ФК «Колос» 4-4

3

10.40

«SWS» - «Хмельовик» 1-3

3

10.40

«Поліський Партизан» - ФК «Озадівка» 2-12

4

11.30

«Вікнарьов» - «Адреналін» 3-11

4

11.30

«Фаворит-2К» - «Червона Гора» 5-2

5

12.20

«Фаворит-2К» - «Арсенал» Б 12-3

5

12.20

«Прогрес» - «Штурм» 1-7

6

13.10

«БВК-70» - «Червона Гора» 7-6

6

13.10

«Леон» - «Фокстрот» 3-1

7

14.00

«Патріот» - «Енерджі» 4-13

7

14.00

«Sem United» - ТОВ КЕС 1-10

8

14.50

«Леон» - «East West» 3-6

8

14.50

«Арсенал» Б - «East West» 4-8

9

15.40

«Поліський Партизан»-«Дніпровуд» 3-3

9

15.40

«БВК-70» - «Дніпровуд» 0-9

13 ігровий день

5 березня 2016 року (субота)

14 ігровий день

6 березня 2016 року (неділя)

1

9.00

«SWS» - ФК «Колос» 2-2

1

9.00

«Леон» - «Фенікс» 2-6

2

9.50

«БВК-70» - ФК «Озадівка» 1-9

2

9.50

«Вікнарьов» - ФК «Хажин» 5-3

3

10.40

«Арсенал» Б - «Фокстрот» 6-4

3

10.40

«Арсенал» Г - «Хмельовик» 2-5

4

11.30

«Прогрес» - ФК «Хажин» 5-4

4

11.30

«Прогрес» - «Укроп» 5-1

5

12.20

«Патріот» - «Хмельовик» 5-9

5

12.20

«Патріот» - ФК «Колос» 8-6

6

13.10

«Арсенал» Г - «Енерджі» 2-6

6

13.10

«SWS» - «Спортінг» 4-3

7

14.00

 «Вікнарьов»  - «Штурм» 2-9

7

14.00

«Поліський Партизан»-ТОВ КЕС 3-3

8

14.50

«Спортінг» - «Укроп» 3-4

8

14.50

«Адреналін» - «Штурм» 2-6

9

15.40

«Фаворит-2К» - «East West» 6-3

9

15.40

«Червона Гора» - «Дніпровуд» 1-7

15 ігровий день

12 березня 2016 року (субота)

16 ігровий день

13 березня 2016 року (неділя)

1

9.00

«БВК-70» - ТОВ КЕС 1-5

1

9.00

«Патріот» - «Спортінг» 1-13

2

9.50

«Червона Гора» - ФК «Озадівка» 8-16

2

9.50

«Вікнарьов» - «Укроп» +:-

3

10.40

«Арсенал» Б - «Фенікс» 5-2

3

10.40

«Дніпровуд» - ФК «Озадівка» 5-5

4

11.30

«Леон» - «Sem United» 9-3

4

11.30

«Фаворит-2К» - «Фокстрот» 8-3

5

12.20

«Енерджі» - «Хмельовик» 7-9

5

12.20

«Адреналін» - ФК «Хажин» 10-4

6

13.10

«Арсенал» Г - ФК «Колос» 5-6

6

13.10

«Червона Гора» - ТОВ КЕС 3-5

7

14.00

«Фаворит-2К»  -«Дніпровуд» 5-3

7

14.00

«Леон» - «Поліський Партизан» 1-7

8

14.50

«East West» - «Фокстрот» 8-2

8

14.50

«Арсенал» Б - «Sem United» +:-

9

15.40

 «Прогрес» - «SWS» 1-4

9

15.40

 «East West» -«Фенікс» 6-3

17 ігровий день

19 березня 2016 року (субота)

18 ігровий день

20 березня 2016 року (неділя)

1

9.00

«Енерджі» - ФК «Колос» 10-4

1

9.00

«Фокстрот» - «Фенікс» 4-2

2

9.50

«Вікнарьов» - «SWS» 1-4

2

9.50

«БВК-70» - «Леон» 3-4

3

10.40

«Штурм» - ФК «Хажин» 10-1

3

10.40

«Фаворит-2К» - ФК «Озадівка» +:-

4

11.30

«Патріот» - «Прогрес» 6-6

4

11.30

«Арсенал» Б -  «Поліський Партизан» 6-5

5

12.20

 «Адреналін» - «Укроп» 6-4

5

12.20

«Дніпровуд» - ТОВ КЕС 6-2

6

13.10

«Арсенал» Г - «Спортінг» 1-1

6

13.10

«East West» -«Sem United» 17-2

Розклад ігор фінального етапу

Вища ліга

1 тур

26.03.2016

2 тур

27.03.2016

3 тур

02.04.2016

4 тур

03.04.2016

5 тур

09.04.2016

1А – 5Б

2А – 4Б

3А – 3Б

4А – 2Б

5А -1Б

1А – 4Б

2А – 3Б

3А – 2Б

4А – 1Б

5А – 5Б

 

1А – 3Б

2А – 2Б

3А – 1Б

4А – 5Б

5А – 4Б

 

1А – 2Б

2А – 1Б

3А – 5Б

4А – 4Б

5А – 3Б

 

1А – 1Б

2А – 5Б

3А – 4Б

4А – 3Б

5А – 2Б

 

Перша ліга

1 тур

26.03.2016

2 тур

27.03.2016

3 тур

02.04.2016

4 тур

03.04.2016

5 тур

09.04.2016

6А – 10Б

7А – 9Б

8А – 8Б

9А – 7Б

10 А – 6 Б

 

6А – 9Б

7А – 8Б

8А – 7Б

9А – 6Б

10 А – 10Б

 

6А – 8Б

7А – 7Б

8А – 6Б

9А – 10Б

10 А – 9Б

 

6А – 7Б

7А – 6Б

8А – 10Б

9А – 9Б

10 А – 8Б

 

6А – 6Б

7А – 10Б

8А – 9Б

9А – 8Б

10 А – 7Б

 

Час ігор фінального етапу буде повідомлено додатково.

09 квітня 2016 року – Закриття Чемпіонату Бердичівського району з футзалу 2016 року серед чоловіків за підтримки Голови Житомирської обласної ради Лабунської А.В.

Категорія: Футзал | Додав: fcbb (19-01-16)
Переглядів: 2595 | Коментарі: 4
Всього коментарів: 4
0
4  
Ararat, результати двох турів є на сайті. Були викладені перший тур у суботу, другий тур у неділю.  Турнірна таблиця буде сьогодні або завтра на сайті. Майте терпіння.

3  
Почему никто не обновляет игры второго этапа? уже 2 тура прошло.....

0
2  
Команді ТОВ "КЕС" у матчі з "East West" 5-5 зараховано технічну поразку "-:+" у зв'язку з участю у матчі незаявленого гравця Владислава Вакули.

0
1  
Рахунок матчу 7 ігрового дня Відкритого чемпіонату Бердичівського району з футзалу S. W. S. (Бердичів) – «Патріот» (Бердичів) - 6:6. Але командою S. W. S. було подано протест на цей результат, який було задоволено організаторами змагань. За команду «Патріот» всупереч п. 3 ст. 9 Регламенту Відкритого чемпіонату Бердичівського району з футзалу 2016 р.заявлено чотири гравці, які у 2015 році приймали участь у Чемпіонатах областей (Вища та І ліги) та грали у Відкритому чемпіонаті Бердичівського району з футзалу 2016 р.. Це Вадим Шинкарук (1996 р. н.) – 4 гри за ФК «Бердичів» в Чемпіонаті Житомирської області з футболу ([color=#000000]http://www.ffu.org.ua/ukr....]), Юрій Сухоручкін (1996 р. н.) – 6 ігор за ФК «Бердичів» в Чемпіонаті Житомирської області з футболу ([color=#000000]http://www.ffu.org.ua/ukr....]), Ярослав Корніюк (1987 р. н.) – 3 гри за ФК «Моноліт» Козятин в Першості Вінницької області з футболу та 1 гра в Кубку Вінницької області з футболу ([color=#000000]http://www.ffu.org.ua/ukr....]), Дмитро Козир (1996 р. н.) – 12 ігор за ФК «Моноліт» Козятин в Першості Вінницької області з футболу та 2 гри в Кубку Вінницької області з футболу ([color=#000000]http://www.ffu.org.ua/ukr....]). В зв'язку з цим,  команді «Патріот» технічну поразку (-:+), а команді  S. W. S. – технічну перемогу (+:-).

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]