MENU

ЧЕМПІОНАМИ БЕРДИЧЕВА З МІНІ-ФУТБОЛУ СТАЛИ «ВЕТЕРАН» ТА ФК «КАРМЕЛЬ»

У суботу, 28 березня відбулись останні ігри Чемпіонату міста Бердичева з міні-футболу, який був присвячений 71-ї річниці визволення Бердичева від фашистських загарбників. Протягом двох місяців у спортивному залі дев’ятнадцять аматорських команд нашого міста визначали переможців та призерів у Вищій та Першій лігах.  Девять команд  приймали участь у Вищій лізі та десять команд у Першій лізі.

У Вищій лізі Чемпіоном стала команда «Ветеран», яка набрала сорок один заліковий бал. Срібним призером стала  «Червона гора» - тридцять вісім балів, а бронзовим призером стала команда «М’ясокомбінат» - двадцять дев’ять балів.  А далі у турнірній таблиці розташувались: ФК «Бердичів» - четверте місце, «Штурм» - п’яте, «Адреналін» - шосте, «Дніпровуд» - сьоме, БВК-70 – восьме та ДЮСШ-1998 – дев’яте місце.

А у Першій лізі Чемпіоном стала команда ФК «Кармель», яка набрала сорок дев’ять залікових балів. Срібним призером стала команда «УКРОП» - сорок два бали, а бронзовим призером «Енерджи».  А решта команд у турнірній таблиці фінішувала у такому порядку: «НЕКОМ» - четверте місце, «Леон» - п’яте, ДЮСШ-1999 – шосте, S.W.S – сьоме, «Фенікс» - восьме,  «Патріотична сила» - дев’яте, ДЮСШ-2000 – десяте місце.

Про підсумки Чемпіонату та виступи своєї команди у турнірі розповів тренер  переможця Першої ліги - ФК «Кармель» Максим Железницький:

«Хочу подякувати організаторам турніру за такий турнір. Команда ФК «Кармель», яка діє при Римсько-католицькому Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія вперше взяла участь у такому турнірі. За два роки, що ми існуємо, ми брали участь лише у турнірах, які проводили різні парафії Римсько-Католицької Церкви. Дуже задоволений, що нам вдалося зібрати досить добрий склад, незважаючи навіть на те, що декілька основних гравців нашої команди грали у Вищій Лізі. Нам вдалося знайти на цей турнір їм гідну заміну. Ми своєю грою передусім прославляємо Господа Бога та тому, найголовніше дякуємо Йому, що він нам допоміг нашим гравцям перемогли.  Також хочеться висловити слова подяки нашим священикам, які нами опікуються Братам Ордену Босих Кармелітів, а також небайдужим людям, які завжди допомагають  нашій команді, це Геннадій Радзимінський, Володимир Левандовський, Валерій Іванкевич та гравець нашої команди та мій помічник Вадим Балахмей.  Ми присвятили цю перемогу нашому духовному наставнику та одному із засновників команди отцю Олегу Кондратюку, який декілька днів тому відійшов до Господа після довгої та важкої хвороби».

Після завершення останньої гри Чемпіонату між «М’ясокомбінатом» та «Адреналіном»,  яка завершилась несподіванною перемогою «Адреналіну» з рахунком 3-8 відбулось нагородження команд та кращих гравців. Щоб нагородити футболістів до спортивного залу завітали: спонсор турніру – Олександр Ревега, народний депутат України, Ігор Марченко, начальник відділу фізкультури та спорту міськвиконкому, Олександр Подгорчук, директор ДЮСШ та представник Житомирської обласної федерації футболу Олег Янчевський.

Переможці та призери обох Чемпіонатів були нагороджені Кубками, медалями, грамотами та грошовими винагородами. Також всі команди учасники Чемпіонату отримали втішними грошовими винагородами. За підсумками Першої ліги кращим воротарем став Артур Ткачук з команди «УКРОП», захисником – Микола Шеретун, також представник «УКРОПу», нападником – футболіст з  Камеруну, представник «Леону» Крістіан Гуччі. Кращим гравцем Чемпіонату Бердичева серед команд Першої ліги став нападник ФК «Кармель» Олег Подільник, який відзначився пятдесят трьома мячами  у ворота суперників. Кращим гравцем до 18 років визнано нападника ДЮСШ-1999 Владислава Вакулу, а кращим гравцем після 35 років  визнано Станіслава Лужанського з «Патріотичної сили».

А у Вищій лізі відзначили кращих гравців у двох категоріях»: «профі» та «любителі». Серед «профі» кращим воротарем став Андрій Романюк з «Ветерану», захисником – Сергій Данілевич з «Червоної гори», нападником – Володимир Креденцер з «Ветерану». Кращим гравцем Чемпіонату Бердичева серед команд Вищої ліги став воротар «Червоної гори» Роман Бальчос.  Кращим гравцем до 18 років визнано представника ФК «Бердичів» Дениса Павловського, а після 35 років – нападник «Ветерану» Ігор Шумило. Серед «любителів» кращим воротарем став Ігор Прохфатило з команди «Штурм», захисником – Андрій Циндлер з «Дніпровуду», нападником – Віталій Тараба з «Адреналіну». Кращим гравцем серед «любителів» у Вищій лізі став нападник ФК «Бердичів» Дмитро Подгорчук. Також було відзначено кращого арбітра, ним став Сергій Іськов.

Кращий гравець Чемпіонату Бердичева з міні-футболу серед команд Вищої Ліги, воротар «Червоної гори» Роман Бальчос висловив своє враження відносно турніру.

«В першу чергу я хочу привітати та подякувати усім учасникам змагань з завершенням зимового Чемпіонату міста з футболу. Особливо хотілося б відзначити взаємодію міської влади та  командування нашої 26 артилерійської бригади в особі командира Андрія Малиновського. В результаті чого військова частина надала приміщення спорткомплексу знаходиться в її підпорядкуванні. Так само зазначу, що з кожним роком рівень і майстерність команд учасниць зростає, це радує. Єдине, що не вносить позитив це те, що деякі команди для досягнення позитивного результату запрошують футболістів професіоналів з інших міст. При тому, що на моє тверде переконання цей турнір не перевищує статус дворового. .. І якщо хтось то відчуває, що він сам не в змозі вийти на футбольне поле і показати на що він здатний, то для цього є інвалідний спорт. Запрошувати футболістів з інших міст, щоб грали замість тебе це не зовсім коректно та й треба ж мати самолюбство. Сподіваюся тема з гравцями з інших міст у наступному році буде закрита ... А в цілому турнір вдався і я вірю що в майбутньому буде більше команд і ми побачимо нові обличчя».

Також під час підведення підсумків Чемпіонату міста Бердичева з міні-футболу представник Житомирської обласної федерації футболу Олег Янченський нагородив футболістів ФК «Бердичів-2», які у 2014 році стали срібними призерами Чемпіонату Житомирської області  з футболу. А фан-клуб ФК «Бердичів» нагородив кращого гравця ФК «Бердичів» у 2014 році. Цим футболістом став Денис Павловський.