П`ятниця, 19-04-19, 01:42 |  Головна | Мій профіль | Вихід |
Бердичів

Новини


Конкурс прогнозистів на ігри Кубку Житомирської області 2019 року
Умови нарахування балів, за якими визначатиметься переможець:

1) Підбиття підсумків буде відбуватися таким чином:
вгаданий результат гри - 3 пункти.
вгаданий підсумок гри (перемога, нічия, поразка) - 1 пункт.

2) У випадку, коли основний час закінчиться унічию:
- якщо ставили на нічию, то можна додатково зазначити, хто проходить далі (за результатами додаткового часу чи пенальті) - при виборі команди, яка пройшла далі, додатково додається 0,5 пункти;
- якщо ставили на перемогу однієї із команд, але основний час завершився унічию, проте, команда, на яку ставили, пройшла далі (за результатами додаткового часу чи пенальті), додатково додається 0,5 пункти.

3) У випадку затвердження технічного результату гри тому, хто ставив на перемогу команди, якій така перемога присуджена, отримує 0,5 пункти.

4) у випадку присудження технічної перемоги (+:-) одній із команд може нараховуватися лише 0,5 пункти за вгаданий підсумок гри, прогноз +:- вважається недійсним.

5) прогнози на ігри приймаються до 13.00 дня, коли грають команди.

6) усі питання, пов'язані із проведенням конкурсу обговорюються Балачці у темі ПРОГНОЗИ, а в цій новині залишаємо лише свої прогнози.

7) з питань, не врегульованих Умовами нарахування балів адміністрація сторінки приймає рішення у кожному випадку окремо і на свій розсуд.

8) Тільки переможець отримає грошову винагороду.

9) У конкурсі прогнозистів можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОТРИМАЄ 100 ГРИВЕНЬ.

Турнірне становище:
1. kuzma87 10
2. Victor77 6
3. Artes 5
4-5. fcbb 4
4-5. Sommi 4
6. Джон 3
7. fandan 1

Приймаються прогнози на перші матчі 1/8 фіналу, які відбудуться у суботу 20 квітня. Прогнози приймаються до 13.00 20 квітня (субота) 2019 року.

Матчі для прогнозування:
1. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне)
2. «Технофон» (Любарський р-н) – «Полісся» (Олевськ)
3. «Дружба» (Черняхівський р-н) – «ГУНП» (Житомир)
4. ФК «Овруч» – ФК «Бердичів»
5. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця)
6. ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)
7. «Оріон» (Нова Борова) – «Полісся» (Ставки)
8. «Зоря-Енергія» (Романів) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)
Категорія: Прогнози | Додав: fcbb (05-04-19)
Переглядів: 112 | Коментарі: 20
Всього коментарів: 201 2 »
20 fandan  
1. «Звягель» (Новоград) – «Будівельник» (Гранітне) 3:0 
2. «Технофон» (Любарський) – «Полісся» (Олевськ) 1:2 
3. «Дружба» (Черняхівський р) – «ГУНП» (Житомир) 1:1 
4. ФК «Овруч» (Овруч) – ФК «Бердичів» (Бердичів) 0:1 
5. ФК «Мал» (Коростень) – ФК «Полісся» (Городнця) 1:1 
6. «Радовель» (Олевськ) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 1:2
7. ФК «Оріон»(Нова Борова) – ФК «Полісся» (Ставки) 0:5 
8. «Зоря-Енергія» (Романів) – «Агролайф» (Попільня) 1:1

19 kuzma87  
1. «Звягель» (Новоград) – «Будівельник» (Гранітне) 5:1
2. «Технофон» (Любарський) – «Полісся» (Олевськ) 2:2
3. «Дружба» (Черняхівський р) – «ГУНП» (Житомир) 1:2
4. ФК «Овруч» (Овруч) – ФК «Бердичів» *(Бердичів) 2:3
5. ФК «Мал» (Коростень) – ФК «Полісся» (Городнця) 2:1
6. «Радовель» (Олевський) – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 3:3
7. ФК «Оріон»(Нова Борова) – ФК «Полісся» (Ставки) 0:7
8. «Зоря-Енергія» (Романів) – «Агролайф» (Попільня) 1:3

18 Artes  
1,«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне)  2:0   
2. «Технофон» (Любарський р-н) – «Полісся» (Олевськ)  0:2   
3. «Дружба» (Черняхівський р-н) – «ГУНП» (Житомир)  1:1   
4. ФК «Овруч» – ФК «Бердичів»  1:2   
5. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця)  1:1   
6. ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)  0:2   
7. «Оріон» (Нова Борова) – «Полісся» (Ставки)  0:3
8. «Зоря-Енергія» (Романів) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)  2:0

17 Victor77  
1. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне)  3:0  
2. «Технофон» (Любарський р-н) – «Полісся» (Олевськ)  1:2  
3. «Дружба» (Черняхівський р-н) – «ГУНП» (Житомир)  2:1  
4. ФК «Овруч» – ФК «Бердичів»  1:3  
5. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця)  1:0  
6. ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч)  1:2  
7. «Оріон» (Нова Борова) – «Полісся» (Ставки)  0:4
8. «Зоря-Енергія» (Романів) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)  2:1

0
16 fcbb  
1. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне) 3-0 
2. «Технофон» (Любарський р-н) – «Полісся» (Олевськ) 1-2 
3. «Дружба» (Черняхівський р-н) – «ГУНП» (Житомир) 1-1 
4. ФК «Овруч» – ФК «Бердичів» 0-2 
5. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) 1-1 
6. ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 1-2 
7. «Оріон» (Нова Борова) – «Полісся» (Ставки) 0-3 
8. «Зоря-Енергія» (Романів) – «Агролайф» (Попільнянський р-н) 1-1

15 Sommi  
1. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне) 4-0
2. «Технофон» (Любарський р-н) – «Полісся» (Олевськ) 0-1
3. «Дружба» (Черняхівський р-н) – «ГУНП» (Житомир) 0-1
4. ФК «Овруч» – ФК «Бердичів» 0-1
5. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) 0-1
6. ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 1-3
7. «Оріон» (Нова Борова) – «Полісся» (Ставки) 0-4
8. «Зоря-Енергія» (Романів) – «Агролайф» (Попільнянський р-н)2-1

0
14 Джон  
1. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне) 4:0
2. «Технофон» (Любарський р-н) – «Полісся» (Олевськ) 0:2
3. «Дружба» (Черняхівський р-н) – «ГУНП» (Житомир) 1:0
4. ФК «Овруч» – ФК «Бердичів» 2:0  devil 
5. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) 0:2
6. ФК «Радовель» – «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 1:4
7. «Оріон» (Нова Борова) – «Полісся» (Ставки) 0:5
8. «Зоря-Енергія» (Романів) – «Агролайф» (Попільнянський р-н) 1:1

13 Victor77  
1. «Технофон» (Любарський р-н) - ФК «Ружин» 2:0
2. ФК «Радомишль» - ФК «Овруч» 1:4
3. ФК «Радовель» - «Пак-Трейд» (Висока Піч) 2:1
4. «Сокіл» (Любарський р-н) - «Зоря-Енергія» (Романів) 1:3
5. «ГУНП» (Житомир) - ФК «Лугини» 3:0
6. ФК «Дружба» (Черняхівський р-н) - ФК «Нова Чортория» 3:0

12 Artes  
1. «Технофон» (Любарський р-н) - ФК «Ружин» 1:0  
2. ФК «Радомишль» - ФК «Овруч» 0:3  
3. ФК «Радовель» - «Пак-Трейд» (Висока Піч) 1:1  
4. «Сокіл» (Любарський р-н) - «Зоря-Енергія» (Романів) 1:2  
5. «ГУНП» (Житомир) - ФК «Лугини» 2:0  
6. ФК «Дружба» (Черняхівський р-н) - ФК «Нова Чортория» 2:0

11 Sommi  
1. «Технофон» (Любарський р-н) - ФК «Ружин» 2-0

2. ФК «Радомишль» - ФК «Овруч» 0-3

3. ФК «Радовель» - «Пак-Трейд» (Висока Піч) 2-1

4. «Сокіл» (Любарський р-н) - «Зоря-Енергія» (Романів) 0-1

5. «ГУНП» (Житомир) - ФК «Лугини» 2-0

6. ФК «Дружба» (Черняхівський р-н) - ФК «Нова Чортория»1-0

1-10 11-20
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Категорії розділу
Прогнози [9]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Останні коментарі
1. «Звягель» (Новоград) – «Будівельник» (Гранітне) 3:0 
2. «Технофон» (Любарський) – «Полісся» (Олевськ) 1:2 
3. «Дружба» (Черняхівський...

1. «Звягель» (Новоград) – «Будівельник» (Гранітне) 5:1
2. «Технофон» (Любарський) – «Полісся» (Олевськ) 2:2
3. «Дружба» (Черняхівський р...

1,«Звягель» (Новоград-Волинський) – «Будівельник» (Гранітне)  2:0   
2. «Технофон» (Любарський р-н) – «Полісся» (Олевськ)  0:2   
3. «Др...


Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Сьогодні нас відвідали: