MENU

Конкурс прогнозистів на ігри Кубку Житомирської області 2018 року
Умови нарахування балів, за якими визначатиметься переможець: 

1) Підбиття підсумків буде відбуватися таким чином: 
вгаданий результат гри - 3 пункти. 
вгаданий підсумок гри (перемога, нічия, поразка) - 1 пункт. 

2) У випадку, коли основний час закінчиться унічию: 
- якщо ставили на нічию, то можна додатково зазначити, хто проходить далі (за результатами додаткового часу чи пенальті) - при виборі команди, яка пройшла далі, додатково додається 0,5 пункти; 
- якщо ставили на перемогу однієї із команд, але основний час завершився унічию, проте, команда, на яку ставили, пройшла далі (за результатами додаткового часу чи пенальті), додатково додається 0,5 пункти. 

3) У випадку затвердження технічного результату гри тому, хто ставив на перемогу команди, якій така перемога присуджена, отримує 0,5 пункти. 

4) у випадку присудження технічної перемоги (+:-) одній із команд може нараховуватися лише 0,5 пункти за вгаданий підсумок гри, прогноз +:- вважається недійсним; 

5) прогнози на ігри приймаються до 13.00 дня, коли грають команди. 

6) усі питання, пов'язані із проведенням конкурсу обговорюються Балачці у темі ПРОГНОЗИ, а в цій новині залишаємо лише свої прогнози. 

7) з питань, не врегульованих Умовами нарахування балів адміністрація сторінки приймає рішення у кожному випадку окремо і на свій розсуд. 

8) Тільки переможець отримає грошову винагороду. 

9) У конкурсі прогнозистів можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі. 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОТРИМАЄ 100 ГРИВЕНЬ. 

Турнірна таблиця:
1. Victor77 33
2. Artes 32
3. Джон 29
4-6. fandan 26
4-6. fcbb 26
4-6. Sommi 26
7. slem 24
8. Криця 16

Приймаються прогнози на перші матчі 1/4 фіналу, які відбудуться у суботу 19 травня. Прогнози приймаються до 13:00 19 травня.

1. «Сокіл» (Житомирський р-н) – «Звягель» (Новоград-Волинський)
2. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця)
3. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів»
Категорія: Прогнози | Додав: fcbb (04-04-18)
Переглядів: 251 | Коментарі: 39
Всього коментарів: 391 2 3 4 »
39  
1. ФК «Бердичів» – «Будівельник» (Гранітне)  1:0 
2. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Сокіл» (Житомирський р-н)  2:1
3. «Полісся» (Городниця) – «Мал» (Коростень)  2:0
3. «Фортуна» (Андрушівка) – «Екстрім» (Іванків)  4:0

38  
1. ФК «Бердичів» – «Будівельник» (Гранітне)  2:1
2. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Сокіл» (Житомирський р-н)  2:0
3. «Полісся» (Городниця) – «Мал» (Коростень)  1:0

37  
1. «Фортуна» (Андрушівка) – «Екстрім» (Іванівка)  3:0  
2. «Сокіл» (Житомирський р-н) – «Звягель» (Новоград-Волинський)  1:2  
3. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця)  1:0  
4. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів»  2:1

36  
1. «Фортуна» (Андрушівка) – «Екстрім» (Іванівка) 1-0   
2. «Сокіл» (Житомирський р-н) – «Звягель» (Новоград-Волинський) 0-2   
3. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) 2-1   
4. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів» 1-2

0
35  
1. «Фортуна» (Андрушівка) – «Екстрім» (Іванівка) 3-0  
2. «Сокіл» (Житомирський р-н) – «Звягель» (Новоград-Волинський) 1-1  
3. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) 1-1  
4. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів»0-1

34  
1. «Фортуна» (Андрушівка) – «Екстрім» (Іванівка) 2-0 
2. «Сокіл» (Житомирський р-н) – «Звягель» (Новоград-Волинський) 0-1 
3. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) 0-1 
4. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів»0-1

33  
1. «Фортуна» (Андрушівка) – «Екстрім» (Іванівка) 2-0
2. «Сокіл» (Житомирський р-н) – «Звягель» (Новоград-Волинський) 2-1
3. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) 1-2
4. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів»1-0

0
32  
1. «Сокіл» (Житомирський р-н) – «Звягель» (Новоград-Волинський) 0:3
2. «Мал» (Коростень) – «Полісся» (Городниця) 2:1
3. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Бердичів» 2:2

31  
1. «Фортуна» (Андрушівка) – «Полісся» (Ставки) 1:1
2. «Екстрім» (Іванівка) – «Пак-Трейд» (Висока Піч) 2:1
3. ФК «Малин» – «Сокіл» (Житомирський р-н) 1:2
4. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Технічний ліцей» (Сали) 3:1
5. «Мал» (Коростень) – ФК «Корнин» (Попільнянський р-н) 2:1
6. «Полісся» (Городниця) – «Полісся» (Олевськ) 3:1
7. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Ємільчине» 2:0
8. ФК «Бердичів» – «Юність» (Волиця) 2:0

30  
1. «Фортуна» (Андрушівка) – «Полісся» (Ставки)  2:1   
2. «Екстрім» (Іванівка) – «Пак-Трейд» (Висока Піч)  2:0    
3. ФК «Малин» – «Сокіл» (Житомирський р-н)   2:1    
4. «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Технічний ліцей» (Сали)  4:0    
5. «Мал» (Коростень) – ФК «Корнин» (Попільнянський р-н)  3:0   
6. «Полісся» (Городниця) – «Полісся» (Олевськ)   4:0    
7. «Будівельник» (Гранітне) – ФК «Ємільчине»  2:0    
8. ФК «Бердичів» – «Юність» (Волиця)  3:0

1-10 11-20 21-30 31-39
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]