MENU
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Форум » Форум » Перша ліга
Перша ліга
ДжонДата: Неділя, 09-07-17, 08:00 | Сообщение # 41
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
Х тур. 08.07
«Тетерів» – «Авангард-2» 7:0
«Звягель-2» – «Керамік» 2:0
«Полісся» – «Арсенал-ДЛГ» 2:1
«Зоря-Енергія» – «Україна» 3:0
«Зоря» –  «Технічний ліцей» 2:6
«Дангард» – «Оріон» 3:2

1. «Технічний ліцей» Черняхів +7=0-1, 29:8, 21
2. «Тетерів» Чуднів +7=0-0, 28:7, 21
3. «Полісся» Олевськ +6=1-2, 18:13, 19
4. «Дангард» Тетерівка +5=2-3, 19:16, 17
5. «Керамік» Баранівка +5=0-4, 32:13, 15
6. «Зоря-Енергія» Романів +5=0-3, 16:15, 15
7. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=3-4, 18:14, 12
8. «Оріон» Нова Борова +3=2-5, 10:15, 11
9. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=1-5, 13:15, 10
10. «Авангард-2» Новоград-Волинський +2=1-6, 8:34, 7
11. «Україна» Радовель +1=2-7, 12:32, 5
12. «Зоря» Врублівка +1=2-7, 11:32, 5

ХІ тур. 15.07
«Зоря» – «Тетерів»
«Дангард» – «Зоря-Енергія»
«Оріон» – «Полісся»
«Звягель-2» – «Технічний ліцей»
«Україна» – «Авангард-2»
«Арсенал-ДЛГ» – «Керамік»


 
ДжонДата: Вівторок, 18-07-17, 04:00 | Сообщение # 42
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ХІ тур. 15.07
«Зоря» – «Тетерів» 0:2
«Дангард» – «Зоря-Енергія» 0:2
«Оріон» – «Полісся» 1:2
«Звягель-2» – «Технічний ліцей» 1:1
«Україна» – «Авангард-2» 0:2
«Арсенал-ДЛГ» – «Керамік» 2:4

1. «Тетерів» Чуднів +8=0-0, 30:7, 24
2. «Технічний ліцей» Черняхів +7=1-1, 30:9, 22
3. «Полісся» Олевськ +7=1-2, 20:14, 22
4. «Керамік» Баранівка +6=0-4, 36:15, 18
5. «Зоря-Енергія» Романів +6=0-3, 18:15, 18
6. «Дангард» Тетерівка +5=2-4, 19:18, 17
7. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=3-5, 20:18, 12
8. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=2-5, 14:16, 11
9. «Оріон» Нова Борова +3=2-6, 11:17, 11
10. «Авангард-2» Новоград-Волинський +3=1-6, 10:34, 10
11. «Україна» Радовель +1=2-8, 12:34, 5
12. «Зоря» Врублівка +1=2-8, 11:34, 5

І тур. 22.07
«Звягель-2» – «Тетерів»
«Зоря-Енергія» – «Керамік»
ІІ тур. 22.07
«Полісся» – «Технічний ліцей»


 
ДжонДата: Неділя, 23-07-17, 10:00 | Сообщение # 43
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
І тур. 22.07
«Звягель-2» – «Тетерів» 0:1
«Зоря-Енергія» – «Керамік» 4:2

1. «Тетерів» Чуднів +9=0-0, 31:7, 27
2. «Технічний ліцей» Черняхів +7=1-1, 30:9, 22
3. «Полісся» Олевськ +7=1-2, 20:14, 22
4. «Зоря-Енергія» Романів +7=0-3, 22:17, 21
5. «Керамік» Баранівка +6=0-5, 38:19, 18
6. «Дангард» Тетерівка +5=2-4, 19:18, 17
7. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=3-5, 20:18, 12
8. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=2-6, 14:17, 11
9. «Оріон» Нова Борова +3=2-6, 11:17, 11
10. «Авангард-2» Новоград-Волинський +3=1-6, 10:34, 10
11. «Україна» Радовель +1=2-8, 12:34, 5
12. «Зоря» Врублівка +1=2-8, 11:34, 5

ІІ тур. 29.07
«Полісся» – «Технічний ліцей»
VІ тур. 29.07
«Зоря-Енергія» – «Тетерів»


 
ДжонДата: Середа, 02-08-17, 00:00 | Сообщение # 44
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
VІ тур. 29.07
«Зоря-Енергія» – «Тетерів» 3:2

1. «Тетерів» Чуднів +9=0-1, 33:10, 27
2. «Зоря-Енергія» Романів +8=0-3, 25:19, 24
3. «Технічний ліцей» Черняхів +7=1-1, 30:9, 22
4. «Полісся» Олевськ +7=1-2, 20:14, 22
5. «Керамік» Баранівка +6=0-5, 38:19, 18
6. «Дангард» Тетерівка +5=2-4, 19:18, 17
7. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=3-5, 20:18, 12
8. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=2-6, 14:17, 11
9. «Оріон» Нова Борова +3=2-6, 11:17, 11
10. «Авангард-2» Новоград-Волинський +3=1-6, 10:34, 10
11. «Україна» Радовель +1=2-8, 12:34, 5
12. «Зоря» Врублівка +1=2-8, 11:34, 5

ІІІ тур. 05.08
«Тетерів» – «Технічний ліцей» 
ІІ тур. ??.??
«Полісся» – «Технічний ліцей»


 
ДжонДата: Середа, 09-08-17, 15:00 | Сообщение # 45
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ІІІ тур. 05.08
«Тетерів» – «Технічний ліцей» 3:1

1. «Тетерів» Чуднів +10=0-1, 36:11, 30
2. «Зоря-Енергія» Романів +8=0-3, 25:19, 24
3. «Технічний ліцей» Черняхів +7=1-2, 31:12, 22
4. «Полісся» Олевськ +7=1-2, 20:14, 22
5. «Керамік» Баранівка +6=0-5, 38:19, 18
6. «Дангард» Тетерівка +5=2-4, 19:18, 17
7. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=3-5, 20:18, 12
8. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=2-6, 14:17, 11
9. «Оріон» Нова Борова +3=2-6, 11:17, 11
10. «Авангард-2» Новоград-Волинський +3=1-6, 10:34, 10
11. «Україна» Радовель +1=2-8, 12:34, 5
12. «Зоря» Врублівка +1=2-8, 11:34, 5

ІІ тур. ??.??
«Полісся» – «Технічний ліцей»


 
ДжонДата: Понеділок, 14-08-17, 11:00 | Сообщение # 46
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ІІ тур. 12.08
«Полісся» – «Технічний ліцей» 0:1

1. «Тетерів» Чуднів +10=0-1, 36:11, 30
2. «Технічний ліцей» Черняхів +8=1-2, 32:12, 25
3. «Зоря-Енергія» Романів +8=0-3, 25:19, 24
4. «Полісся» Олевськ +7=1-3, 20:15, 22
5. «Керамік» Баранівка +6=0-5, 38:19, 18
6. «Дангард» Тетерівка +5=2-4, 19:18, 17
7. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=3-5, 20:18, 12
8. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=2-6, 14:17, 11
9. «Оріон» Нова Борова +3=2-6, 11:17, 11
10. «Авангард-2» Новоград-Волинський +3=1-6, 10:34, 10
11. «Україна» Радовель +1=2-8, 12:34, 5
12. «Зоря» Врублівка +1=2-8, 11:34, 5

ХІІ тур. 19.08
«Тетерів» – «Звягель-2»
«Авангард-2» – «Полісся»
«Керамік» – «Зоря-Енергія»
«Арсенал-ДЛГ» – «Зоря»
«Україна» – «Дангард»
«Технічний ліцей» – «Оріон»


 
ДжонДата: Понеділок, 04-09-17, 15:00 | Сообщение # 47
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ХІІ тур. 19.08
«Тетерів» – «Звягель-2» 2:0
«Авангард-2» – «Полісся» 2:4
«Керамік» – «Зоря-Енергія» 3:1
«Арсенал-ДЛГ» – «Зоря» 1:0
«Україна» – «Дангард» 1:2
«Технічний ліцей» – «Оріон» 6:1

ХІІІ тур. 26.08
«Керамік» – «Тетерів» 1:2
«Авангард-2» – «Арсенал-ДЛГ» 1:2
«Україна» – «Звягель-2» 3:0 (неявка)
«Технічний ліцей» – «Полісся» 1:0
«Оріон» – «Зоря-Енергія» 1:1
«Дангард» – «Зоря» 1:0

ХІV тур. 02.09
«Технічний ліцей» – «Тетерів» 1:0
«Оріон» – «Україна» 1:1
«Дангард» – «Арсенал-ДЛГ» 2:3
«Зоря» – «Керамік» 2:1
«Зоря-Енергія» – «Авангард-2» 1:1
«Звягель-2» – «Полісся» 1:1

1. «Тетерів» Чуднів +12=0-2, 40:13, 36
2. «Технічний ліцей» Черняхів +11=1-2, 40:13, 34
3. «Полісся» Олевськ +8=2-4, 25:19, 26
4. «Зоря-Енергія» Романів +8=2-4, 28:24, 26
5. «Дангард» Тетерівка +7=2-5, 24:22, 23
6. «Керамік» Баранівка +7=0-7, 43:24, 21
7. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +6=3-5, 26:21, 21
8. «Оріон» Нова Борова +3=4-7, 14:25, 13
9. «Авангард-2» Новоград-Волинський +3=2-9, 14:41, 11
10. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=3-8, 15:23, 9*
11. «Україна» Радовель +2=3-9, 17:37, 9
12. «Зоря» Врублівка +2=2-10, 13:37, 8
*Зі «Звягеля-2» Новоград-Волинський знято 3 очки за неявку в матчі з «Україною» Радовель

ХV тур. 09.09

«Полісся» – «Тетерів»
«Зоря-Енергія» – «Звягель-2»
«Авангард-2» – «Зоря»
«Керамік» – «Дангард»
«Арсенал-ДЛГ» – «Оріон»
«Україна» – «Технічний ліцей»


 
ДжонДата: Вівторок, 12-09-17, 12:00 | Сообщение # 48
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ХV тур. 09.09
«Полісся» – «Тетерів» 2:1
«Зоря-Енергія» – «Звягель-2» 0:0
«Авангард-2» – «Зоря» 1:1
«Керамік» – «Дангард» 3:0
«Арсенал-ДЛГ» – «Оріон» 3:1
«Україна» – «Технічний ліцей» 2:4

1. «Технічний ліцей» Черняхів +12=1-2, 44:15, 37
2. «Тетерів» Чуднів +12=0-3, 41:15, 36
3. «Полісся» Олевськ +9=2-4, 27:20, 29
4. «Зоря-Енергія» Романів +8=3-4, 28:24, 27
5. «Керамік» Баранівка +8=0-7, 46:24, 24
6. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +7=3-5, 29:22, 24
7. «Дангард» Тетерівка +7=2-6, 24:25, 23
8. «Оріон» Нова Борова +3=4-8, 15:28, 13
9. «Авангард-2» Новоград-Волинський +3=3-9, 15:42, 12
10. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=4-8, 15:23, 10*
11. «Україна» Радовель +2=3-10, 19:41, 9
12. «Зоря» Врублівка +2=3-10, 14:38, 9
*Зі «Звягеля-2» Новоград-Волинський знято 3 очки за неявку в матчі з «Україною» Радовель

ХVІ тур. 16.09
«Україна» – «Тетерів»
«Технічний ліцей» – «Арсенал-ДЛГ»
«Оріон» –  «Керамік»
«Дангард» – «Авангард-2»
«Звягель-2» – «Зоря»
«Зоря-Енергія» – «Полісся»


 
ДжонДата: Понеділок, 18-09-17, 12:00 | Сообщение # 49
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ХVІ тур. 16.09
«Україна» – «Тетерів» 2:3
«Технічний ліцей» – «Арсенал-ДЛГ» - перенесено
«Оріон» –  «Керамік» 2:4
«Дангард» – «Авангард-2» 4:1
«Звягель-2» – «Зоря» 0:0
«Зоря-Енергія» – «Полісся» - перенесено

1. «Тетерів» Чуднів +13=0-3, 44:17, 39
2. «Технічний ліцей» Черняхів +12=1-2, 44:15, 37
3. «Полісся» Олевськ +9=2-4, 27:20, 29
4. «Керамік» Баранівка +9=0-7, 50:26, 27
5. «Зоря-Енергія» Романів +8=3-4, 28:24, 27
6. «Дангард» Тетерівка +8=2-6, 28:26, 26
7. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +7=3-5, 29:22, 24
8. «Оріон» Нова Борова +3=4-9, 17:32, 13
9. «Авангард-2» Новоград-Волинський +3=3-10, 16:46, 12
10. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=5-8, 15:23, 11*
11. «Зоря» Врублівка +2=4-10, 14:38, 10
12. «Україна» Радовель +2=3-11, 21:44, 9
*Зі «Звягеля-2» Новоград-Волинський знято 3 очки за неявку в матчі з «Україною» Радовель

ХVІІ тур. 23.09
«Тетерів» – «Зоря-Енергія»
«Полісся» – «Зоря»
«Звягель-2» – «Дангард»
«Оріон» – «Авангард-2»
«Керамік» – «Технічний ліцей»
«Арсенал-ДЛГ» – «Україна»


 
ДжонДата: Вівторок, 03-10-17, 14:00 | Сообщение # 50
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ХVІІ тур. 23.09
«Тетерів» – «Зоря-Енергія» 3:0
«Полісся» – «Зоря» 1:2
«Звягель-2» – «Дангард» 2:2
«Оріон» – «Авангард-2» 1:2
«Керамік» – «Технічний ліцей» 3:0
«Арсенал-ДЛГ» – «Україна» 1:0

ХVІІІ тур. 30.09
«Арсенал-ДЛГ» – «Тетерів» 1:1
«Україна» – «Керамік» 1:3
«Авангард-2» – «Технічний ліцей» 2:2
«Оріон» – «Звягель-2» 1:2
«Дангард» – «Полісся» " 0:2
«Зоря» – «Зоря-Енергія» 0:1

1. «Тетерів» Чуднів +14=1-3, 48:18, 43
2. «Технічний ліцей» Черняхів +12=2-3, 46:20, 38
3. «Керамік» Баранівка +11=0-7, 56:27, 33
4. «Полісся» Олевськ +10=2-5, 30:22, 30
5. «Зоря-Енергія» Романів +9=3-4, 29:27, 30
6. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +8=4-5, 31:23, 28
7. «Дангард» Тетерівка +8=3-7, 30:30, 27
8. «Авангард-2» Новоград-Волинський +4=4-10, 20:49, 16
9. «Звягель-2» Новоград-Волинський +4=6-8, 19:26, 15*
10. «Оріон» Нова Борова +3=4-11, 19:36, 13
11. «Зоря» Врублівка +3=4-11, 16:40, 13
12. «Україна» Радовель +2=3-13, 22:48, 9
*Зі «Звягеля-2» Новоград-Волинський знято 3 очки за неявку в матчі з «Україною» Радовель.

ХІХ тур. 07.10
«Тетерів» – «Оріон»
«Дангард» – «Технічний ліцей»
«Зоря» – «Україна»
«Зоря-Енергія» – «Арсенал-ДЛГ»
«Полісся» – «Керамік»
«Звягель-2» – «Авангард-2»


 
ДжонДата: Середа, 11-10-17, 16:00 | Сообщение # 51
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ХІХ тур. 07.10
«Тетерів» – «Оріон» 4:0
«Дангард» – «Технічний ліцей» 0:1
«Зоря» – «Україна» 3:2
«Зоря-Енергія» – «Арсенал-ДЛГ» 1:2
«Полісся» – «Керамік» 6:2
«Звягель-2» – «Авангард-2» 1:4

1. «Тетерів» Чуднів +15=1-3, 52:18, 46
2. «Технічний ліцей» Черняхів +13=2-3, 47:20, 41
3. «Полісся» Олевськ +11=2-5, 36:24, 35
4. «Керамік» Баранівка +11=0-8, 58:33, 33
5. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +9=4-5, 33:24, 31
6. «Зоря-Енергія» Романів +9=3-6, 30:29, 30
7. «Дангард» Тетерівка +8=3-8, 30:31, 27
8. «Авангард-2» Новоград-Волинський +5=4-10, 24:50, 19
9. «Зоря» Врублівка +4=4-11, 19:42, 16
10. «Звягель-2» Новоград-Волинський +4=6-9, 20:30, 15*
11. «Оріон» Нова Борова +3=4-12, 19:40, 13
12. «Україна» Радовель +2=3-14, 24:51, 9
*Зі «Звягеля-2» Новоград-Волинський знято 3 очки за неявку в матчі з «Україною» Радовель.

ХХ тур. 14.10
«Тетерів» – «Дангард»
«Зоря» – «Оріон»
«Зоря-Енергія» – «Технічний ліцей»
«Полісся» – «Україна»
«Звягель-2» – «Арсенал-ДЛГ»
«Керамік» – «Авангард-2»


 
ДжонДата: Середа, 18-10-17, 12:00 | Сообщение # 52
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ХХ тур. 14.10
«Тетерів» – «Дангард» 2:0
«Зоря» – «Оріон» 3:0 (неявка)
«Зоря-Енергія» – «Технічний ліцей» 0:0
«Полісся» – «Україна» 1:2
«Звягель-2» – «Арсенал-ДЛГ» 1:0
«Керамік» – «Авангард-2» 2:1

1. «Тетерів» Чуднів +16=1-3, 54:18, 49
2. «Технічний ліцей» Черняхів +13=3-3, 47:20, 42
3. «Керамік» Баранівка +12=0-8, 60:34, 36
4. «Полісся» Олевськ +11=2-6, 37:26, 35
5. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +9=4-6, 33:25, 31
6. «Зоря-Енергія» Романів +9=4-6, 30:29, 31
7. «Дангард» Тетерівка +8=3-9, 30:33, 27
8. «Зоря» Врублівка +5=4-11, 22:42, 19
9. «Авангард-2» Новоград-Волинський +5=4-11, 25:52, 19
10. «Звягель-2» Новоград-Волинський +5=6-9, 21:30, 18*
11. «Україна» Радовель +3=3-14, 26:52, 12
12. «Оріон» Нова Борова +3=4-13, 19:43, 10**
*Зі «Звягеля-2» Новоград-Волинський знято 3 очки за неявку в матчі з «Україною» Радовель.
**З «Оріона» Нова Борова знято 3 очки за неявку в матчі з «Зорею-Енергією» Романів.

ХVІ тур. 21.10
«Технічний ліцей» – «Арсенал-ДЛГ»
«Зоря-Енергія» – «Полісся»


 
ДжонДата: Понеділок, 23-10-17, 13:00 | Сообщение # 53
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
ХVІ тур. 21.10
«Технічний ліцей» – «Арсенал-ДЛГ» 0:0
«Зоря-Енергія» – «Полісся» 1:0

1. «Тетерів» Чуднів +16=1-3, 54:18, 49
2. «Технічний ліцей» Черняхів +13=4-3, 47:20, 43
3. «Керамік» Баранівка +12=0-8, 60:34, 36
4. «Полісся» Олевськ +11=2-7, 37:27, 35
5. «Зоря-Енергія» Романів +10=4-6, 31:29, 34
6. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +9=5-6, 33:25, 32
7. «Дангард» Тетерівка +8=3-9, 30:33, 27
8. «Зоря» Врублівка +5=4-11, 22:42, 19
9. «Авангард-2» Новоград-Волинський +5=4-11, 25:52, 19
10. «Звягель-2» Новоград-Волинський +5=6-9, 21:30, 18*
11. «Україна» Радовель +3=3-14, 26:52, 12
12. «Оріон» Нова Борова +3=4-13, 19:43, 10**
*Зі «Звягеля-2» Новоград-Волинський знято 3 очки за неявку в матчі з «Україною» Радовель.
**З «Оріона» Нова Борова знято 3 очки за неявку в матчі з «Зорею-Енергією» Романів.

ХХІ тур. 28.10
«Тетерів» – «Авангард-2»
«Керамік» – «Звягель-2»
«Арсенал-ДЛГ» – «Полісся»
«Україна – «Зоря-Енергія»
«Технічний ліцей» – «Зоря»
«Оріон» – «Дангард»


 
ДжонДата: Вівторок, 14-11-17, 11:00 | Сообщение # 54
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2017 рік.
ХХІ тур. 28.10
«Авангард-2» – «Тетерів» 0:3
«Керамік» – «Звягель-2» 3:4
«Арсенал-ДЛГ» – «Полісся» 0:0
«Україна» – «Зоря-Енергія» 2:4
«Технічний ліцей» – «Зоря» 1:0
«Оріон» – «Дангард» 5:2

ХХІІ тур. 04.11
«Тетерів» – «Зоря» 6:0
«Зоря-Енергія» – «Дангард» 2:0
«Полісся» – «Оріон» 1:1
«Технічний ліцей» – «Звягель-2» 4:1
«Авангард-2» – «Україна» 3:2
«Керамік» – «Арсенал-ДЛГ» 3:2

Підсумкова таблиця:
1. «Тетерів» Чуднів +18=1-3, 63:18, 55
2. «Технічний ліцей» Черняхів +15=4-3, 52:21, 49
3. «Зоря-Енергія» Романів +12=4-6, 37:31, 40
3. «Керамік» Баранівка +13=0-9, 66:40, 39
4. «Полісся» Олевськ +11=4-7, 38:28, 37
6. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +9=6-7, 35:28, 33
7. «Дангард» Тетерівка +8=3-11, 32:40, 27
8. «Авангард-2» Новоград-Волинський +6=4-12, 28:57, 22
9. «Звягель-2» Новоград-Волинський +6=6-10, 26:37, 21*
10. «Зоря» Врублівка +5=4-13, 22:49, 19
11. «Оріон» Нова Борова +4=5-13, 25:46, 14**
12. «Україна» Радовель +3=3-16, 30:59, 12
*Зі «Звягеля-2» Новоград-Волинський знято 3 очки за неявку в матчі з «Україною» Радовель.
**З «Оріона» Нова Борова знято 3 очки за неявку в матчі з «Зорею-Енергією» Романів.


 
ДжонДата: Вівторок, 08-05-18, 12:00 | Сообщение # 55
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2018 рік. Група А
І тур. 05.05
«Звягель-2» – «Авангард» 1:0
ФК «Ружин» – «Агролайф» 0:6
ФК «Ємільчине» – ФК «Брусилів» 4:4
«Керамік» – ФСК «Іршанськ» 6:1

1. «Агролайф» Попільнянський р-н +1=0-0, 6:0, 3
2. «Керамік» Баранівка +1=0-0, 6:1, 3
3. «Звягель-2» Новоград-Волинський +1=0-0, 1:0, 3
4-5. ФК «Брусилів»Брусилів +0=1-0, 4:4, 1
4-5. ФК «Ємільчине» Ємільчине +0=1-0, 4:4, 1
6. «Оріон» Нова Борова +0=0-0, 0:0, 0
7. «Авангард» Довбиш +0=0-1, 0:1, 0
8. ФСК «Іршанськ» Іршанськ +0=0-1, 1:6, 0
9. ФК «Ружин» Ружин +0=0-1, 0:6, 0

ІІ тур. 12.05
ФСК «Іршанськ» – ФК «Ємільчине»
ФК «Брусилів» – ФК «Ружин»
«Агролайф» – «Звягель-2»
«Авангард» – «Оріон»

Першість Житомирської області 2018 рік. Група Б
І тур. 05.05
«Технічний ліцей» – «Зоря» 0:1
«Полісся» – «Авангард» 1:1
«Арсенал-ДЛГ» – ФК «Радовель» 4:0

1. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +1=0-0, 4:0, 3
2. «Зоря» Врублівка +1=0-0, 1:0, 3
3-4. «Авангард» Новоград-Волинський +0=1-0, 1:1, 1
3-4. «Полісся» Олевськ +0=1-0, 1:1, 1
5-6. «Сокіл» Житомирський р-н +0=0-0, 0:0, 0
5-6. «Юність» Волиця +0=0-0, 0:0, 0
7. «Технічний ліцей» Черняхів +0=0-1, 0:1, 0
8. ФК «Радовель» Радовель +0=0-1, 0:4, 0

ІІ тур. 12.05
«Арсенал-ДЛГ» – «Юність»
ФК «Радовель» – «Полісся»
«Авангард» – «Технічний ліцей»
«Зоря» – «Сокіл»


 
ДжонДата: Понеділок, 14-05-18, 16:00 | Сообщение # 56
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2018 рік. Група А
ІІ тур. 12.05
ФСК «Іршанськ» – ФК «Ємільчине» 1:0
ФК «Брусилів» – ФК «Ружин» 4:3
«Агролайф» – «Звягель-2» 2:1
«Авангард» – «Оріон» 1:0

1. «Агролайф» Попільнянський р-н +2=0-0, 8:1, 6
2. ФК «Брусилів»Брусилів +1=1-0, 8:7, 4
3. «Керамік» Баранівка +1=0-0, 6:1, 3
4. «Звягель-2» Новоград-Волинський +1=0-1, 2:2, 3
5. «Авангард» Довбиш +1=0-1, 1:1, 3
6. ФСК «Іршанськ» Іршанськ +1=0-1, 2:6, 3
7. ФК «Ємільчине» Ємільчине +0=1-1, 4:5, 1
8. «Оріон» Нова Борова +0=0-1, 0:1, 0
9. ФК «Ружин» Ружин +0=0-2, 3:10, 0

ІІІ тур. 19.05
ФК «Ружин» – «Оріон»
ФК «Ємільчине» – «Авангард»
«Звягель-2» – «Агролайф»
ФСК «Іршанськ» – ФК «Брусилів» 

Першість Житомирської області 2018 рік. Група Б
ІІ тур. 12.05
«Арсенал-ДЛГ» – «Юність» 3:1
«Авангард» – «Технічний ліцей» 0:2
«Зоря» – «Сокіл» 0:4

1. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +2=0-0, 7:1, 6
2. «Сокіл» Житомирський р-н +1=0-0, 4:0, 3
3. «Технічний ліцей» Черняхів +1=0-1, 2:1, 3
4. «Зоря» Врублівка +1=0-1, 1:4, 3
5. «Полісся» Олевськ +0=1-0, 1:1, 1
6. «Авангард» Новоград-Волинський +0=1-1, 1:3, 1
7. «Юність» Волиця +0=0-1, 1:3, 0
8. ФК «Радовель» Радовель +0=0-1, 0:4, 0

ІІІ тур. 19.05
ФК «Радовель» – «Юність»
«Авангард» – «Арсенал-ДЛГ»
«Полісся» – «Зоря»
«Сокіл» – «Технічний ліцей»


 
ДжонДата: Четвер, 07-06-18, 12:00 | Сообщение # 57
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2018 рік. Група А
ІІІ тур. 19.05
ФК «Ружин» – «Оріон» 1:2
ФК «Ємільчине» – «Авангард» 2:1 (20.05)
«Керамік» – «Агролайф» 2:1
ФСК «Іршанськ» – ФК «Брусилів» 1:0

ІV тур. 26.05
«Агролайф» – ФСК «Іршанськ» 12:1
«Авангард» – «Керамік» 0:3
«Оріон» – ФК «Ємільчине» 2:2
«Звягель-2» – ФК «Ружин» 3:0

V тур. 02.06
ФК «Ємільчине» – «Звягель-2» 1:1
«Керамік» – «Оріон» 5:1
ФСК «Іршанськ» – «Авангард» 1:1
ФК «Брусилів» – «Агролайф» 0:3

1. «Агролайф» Попільнянський р-н +4=0-1, 24:4, 12
2. «Керамік» Баранівка +4=0-0, 16:3, 12
3. «Звягель-2» Новоград-Волинський +2=1-1, 6:3, 7
4. ФСК «Іршанськ» Іршанськ +2=1-2, 5:19, 7
5. ФК «Ємільчине» Ємільчине +1=3-1, 9:9, 6
6. ФК «Брусилів»Брусилів +1=1-2, 8:11, 4
7. «Оріон» Нова Борова +1=1-2, 5:9, 4
8. «Авангард» Довбиш +1=1-3, 3:7, 4
9. ФК «Ружин» Ружин +0=0-4, 4:15, 0

VІ тур. 09.06
«Авангард» – ФК «Брусилів»
«Оріон» – ФСК «Іршанськ»
«Звягель-2» – «Керамік»
ФК «Ружин» – ФК «Ємільчине»

Першість Житомирської області 2018 рік. Група Б
ІІІ тур. 19.05
«Юність» – ФК «Радовель» 5:2
«Звягель-750» – «Арсенал-ДЛГ» 3:0
«Полісся» – «Зоря» 4:0

ІV тур. 26.05
«Юність» – «Зоря» 2:2
«Технічний ліцей» – ФК «Радовель» 2:0
«Полісся» – «Арсенал-ДЛГ» 2:3

V тур. 02.06
«Технічний ліцей» – «Юність» 3:2
«Сокіл» – «Полісся» 1:2
«Арсенал-ДЛГ» – «Зоря» 1:1
ФК «Радовель» – «Звягель-750» 0:3

1. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=1-1, 11:7, 10
2. «Технічний ліцей» Черняхів +3=0-1, 7:3, 9
3. «Полісся» Олевськ +2=1-1, 9:5, 7
4. «Звягель-750» Новоград-Волинський* +2=1-1, 7:3, 7
5. «Зоря» Врублівка +1=2-2, 4:11, 5
6. «Юність» Волиця +1=1-2, 10:10, 4
7. «Сокіл» Житомирський р-н +1=0-1, 5:2, 3
8. «Україна» Радовель** +0=0-4, 2:14, 0
*«Авангард» Новоград-Волинський після ІІ туру змінив назву на «Звягель-750» Новоград-Волинський.
**ФК «Радовель» Радовель після ІV туру змінив назву на «Україна» Радовель.

VІ тур. 09.06
«Юність» – «Авангард»
«Зоря» – «Україна»
«Сокіл» – «Арсенал-ДЛГ»
«Полісся» – «Технічний ліцей»


 
ДжонДата: П`ятниця, 15-06-18, 10:00 | Сообщение # 58
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2018 рік. Група А
VІ тур. 09.06
«Авангард» – ФК «Брусилів» 3:0 (неявка)
«Оріон» – ФСК «Іршанськ» 1:1
«Звягель-2» – «Керамік» 0:3
ФК «Ружин» – ФК «Ємільчине» 2:3

1. «Керамік» Баранівка +5=0-0, 19:3, 15
2. «Агролайф» Попільнянський р-н +4=0-1, 24:4, 12
3. ФК «Ємільчине» Ємільчине +2=3-1, 12:11, 9
4. ФСК «Іршанськ» Іршанськ +2=2-2, 6:20, 8
5. «Звягель-2» Новоград-Волинський +2=1-2, 6:6, 7
6. «Авангард» Довбиш +2=1-3, 6:7, 7
7. «Оріон» Нова Борова +1=2-2, 6:10, 5
8. ФК «Брусилів» Брусилів +1=1-3, 8:14, 1*
9. ФК «Ружин» Ружин +0=0-5, 6:18, 0
*З ФК «Брусилів» Брусилів знято 3 очки за неявку в матчі VІ туру з «Авангардом» Довбиш.

VІІ тур. 16.06
«Оріон» – «Агролайф»
«Звягель-2» – ФК «Брусилів»
ФК «Ружин» – ФСК «Іршанськ»
ФК «Ємільчине» – «Керамік»

Першість Житомирської області 2018 рік. Група Б
VІ тур. 09.06
«Юність» – «Звягель-750» 1:1
«Зоря» – ФК «Радовель» 8:2
«Сокіл» – «Арсенал-ДЛГ» 2:0
«Полісся» – «Технічний ліцей» 3:2

1. «Полісся» Олевськ +3=1-1, 12:7, 10
2. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=1-2, 11:9, 10
3. «Технічний ліцей» Сали +3=0-2, 9:6, 9
4. «Звягель-750» Новоград-Волинський* +2=2-1, 8:4, 8
5. «Зоря» Врублівка +2=2-2, 12:13, 8
6. «Сокіл» Житомирський р-н +2=0-1, 7:2, 6
7. «Юність» Волиця +1=2-2, 11:11, 5
8. ФК «Радовель» Радовель +0=0-5, 4:22, 0
*«Авангард» Новоград-Волинський після ІІ туру змінив назву на «Звягель-750» Новоград-Волинський.

VІІ тур. 16.06
«Юність» – «Полісся»
«Арсенал-ДЛГ» – «Технічний ліцей»
ФК «Радовель» – «Сокіл»
«Звягель-750» – «Зоря»


 
ДжонДата: Понеділок, 18-06-18, 16:00 | Сообщение # 59
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2018 рік. Група А
VІІ тур. 16.06
«Оріон» – «Агролайф» 2:3
«Звягель-2» – ФК «Брусилів» 5:0
ФК «Ружин» – ФСК «Іршанськ» 0:4
ФК «Ємільчине» – «Керамік» 2:2

1. «Керамік» Баранівка +5=1-0, 21:5, 16
2. «Агролайф» Попільнянський р-н +5=0-1, 27:6, 15
3. ФСК «Іршанськ» Іршанськ +3=2-2, 10:20, 11
4. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=1-2, 11:6, 10
5. ФК «Ємільчине» Ємільчине +2=4-1, 14:13, 10
6. «Авангард» Довбиш +2=1-3, 6:7, 7
7. «Оріон» Нова Борова +1=2-3, 8:13, 5
8. ФК «Брусилів» Брусилів +1=1-4, 8:19, 1*
9. ФК «Ружин» Ружин +0=0-6, 6:22, 0
*З ФК «Брусилів» Брусилів знято 3 очки за неявку в матчі VІ туру з «Авангардом» Довбиш.

VІІІ тур. 23.06
«Керамік» – ФК «Ружин»
ФСК «Іршанськ» – «Звягель-2»
ФК «Брусилів» – «Оріон»
«Агролайф» – «Авангард»

Першість Житомирської області 2018 рік. Група Б
VІІ тур. 16.06
«Юність» – «Полісся» 4:3
«Арсенал-ДЛГ» – «Технічний ліцей» 2:2
ФК «Радовель» – «Сокіл» 0:2
«Звягель-750» – «Зоря» 5:2

1. «Звягель-750» Новоград-Волинський* +3=2-1, 13:6, 11
2. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=2-2, 13:11, 11
3. «Полісся» Олевськ +3=1-2, 15:11, 10
4. «Технічний ліцей» Сали +3=1-2, 11:8, 10
5. «Сокіл» Житомирський р-н +3=0-1, 9:2, 9
6. «Юність» Волиця +2=2-2, 15:14, 8
7. «Зоря» Врублівка +2=2-3, 14:18, 8
8. ФК «Радовель» Радовель +0=0-6, 4:24, 0
*«Авангард» Новоград-Волинський після ІІ туру змінив назву на «Звягель-750» Новоград-Волинський.

Перенесений матч І туру. 23.06
«Сокіл» – «Юність»


 
ДжонДата: Вівторок, 26-06-18, 10:00 | Сообщение # 60
голова фан-руху
Группа: Модератори
Сообщений: 1007
Статус: Offline
Першість Житомирської області 2018 рік. Група А
VІІІ тур. 23.06
«Керамік» – ФК «Ружин» 7:0
ФСК «Іршанськ» – «Звягель-2» 2:2
ФК «Брусилів» – «Оріон» 0:3 (неявка)
«Агролайф» – «Авангард» 3:0

1. «Керамік» Баранівка +6=1-0, 28:5, 19
2. «Агролайф» Попільнянський р-н +6=0-1, 30:6, 18
3. ФСК «Іршанськ» Іршанськ +3=3-2, 12:22, 12
4. «Звягель-2» Новоград-Волинський +3=2-2, 13:8, 11
5. ФК «Ємільчине» Ємільчине +2=4-1, 14:13, 10
6. «Оріон» Нова Борова +2=2-3, 11:13, 8
7. «Авангард» Довбиш +2=1-4, 6:10, 7
8. ФК «Ружин» Ружин +0=0-6, 6:29, 0
9. ФК «Брусилів» Брусилів +1=1-5, 8:22, -2*
*З ФК «Брусилів» Брусилів знято 3 очки за неявку в матчі VІ туру з «Авангардом» Довбиш та 3 очки за неявку в матчі VІІІ туру з «Оріоном» Нова Борова.

ІХ тур. 30.06
ФК «Брусилів» – «Керамік»
«Агролайф» – ФК «Ємільчине»
«Авангард» – ФК «Ружин»
«Оріон» – «Звягель-2»

Першість Житомирської області 2018 рік. Група Б
Перенесений матч І туру. 23.06
«Сокіл» – «Юність» 4:2
Перенесений матч ІІ туру. 23.06
ФК «Радовель» – «Полісся» 1:1

1. «Сокіл» Житомирський р-н +4=0-1, 13:4, 12
2. «Звягель-750» Новоград-Волинський* +3=2-1, 13:6, 11
3. «Полісся» Олевськ +3=2-2, 16:12, 11
4. «Арсенал-ДЛГ» Овруч +3=2-2, 13:11, 11
5. «Технічний ліцей» Сали +3=1-2, 11:8, 10
6. «Юність» Волиця +2=2-3, 17:18, 8
7. «Зоря» Врублівка +2=2-3, 14:18, 8
8. ФК «Радовель» Радовель +0=1-6, 5:25, 1
*«Авангард» Новоград-Волинський після ІІ туру змінив назву на «Звягель-750» Новоград-Волинський.

Перенесений матч ІІІ туру. 30.06
«Сокіл» – «Технічний ліцей»

Перенесений матч ІV туру. 07.07
«Сокіл» – «Звягель-750»


 
Форум » Форум » Форум » Перша ліга
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: